Connect with us


Dijital Haberler

Ubisoft, AAAA Oyun Devrini Başlatabilir: Yazışmalar Sızdırıldı

Oyun dünyasının en ünlü isimlerinden biri olan Ubisoft’un sızdırılan yazışmalarına göre şirket, AAAA kalitesinde yeni oyunlar üzerinde çalışıyor olabilir.

Zaman:

Tarih:

Ubisoft, AAAA Oyun Yapabilir: Yazışmalar Sızdırıldı

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri olan Ubisoft, sosyal medyada sızdırılan yazışmalara göre AAAA kalitesinde oyunlar üzerinde çalışıyor. Daha önce AAA kalitesinde pek çok oyun geliştirilirken, bu kalite büyük çaplı oyunlar için ifade ediliyordu. Ciddi bütçelerle yapılan, fazlasıyla kaliteli oyunlar AAA kalitesiyle ifade edilirken, şimdi de bunun üzerine çıkılıyor. Ortaya çıkan bilgilere göre Ubisoft, dört A kalitesinde oyunlar üretiyor.

Yıllardır AAA kalitesinde pek çok oyun karşımıza çıkarken, oyun dünyasında en çok beklenenlerden biri de bunun üstüne, AAAA kalitesine çıkılmasıydı. Bugüne dek hiç dört A kalitesinde bir oyun piyasaya sürülmese de, ilerleyen zamanlarda bu kaliteye ulaşılabilir. Ortaya çıkan Ubisoft yazışmaları, yakında AAAA kalitesinde pek çok oyunun karşımıza çıkacağını gösteriyor.

Twitter üzerinde @bogorad222 adlı kullanıcı tarafından yayınlanan ekran görüntülerine göre Ubisoft, yazışmalarında devamlı olarak AAAA kalitesini belirten bir ifade kullanıyor. Ortaya çıkan yazışmalara göre Ubisoft, Beyond Good and Evil 2 adlı oyunun teknik sanat yönetmeni Cyril Masquilliere’ye mail atarken oyunu AAAA olarak tanımladı. Diğer bir yandan Ubisoft, aynı zamanda bu oyunu Açık Dünya Oyunu olarak da tanımlıyor.

Ubisoft, Skull & Bones adlı oyun hakkında mail yazan Skull & Bones yapımcılarından olan Francois Logeais, bu oyunu dört A kalitesinde olarak tanımlamış. Yani Ubisoft, dört A kalitesinde oyunlar için birçok proje üzerinde çalışıyor.

Diğer bir yandan Ubisoft Berlin ve Ubisoft Bordeaux stüdyolarında geliştirilen, fakat henüz isimleri bilinmeyen 2 oyun hakkında yine dört A kalitesinde olarak bahsediliyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir