Twitter, Platforma Bitcoin Logosu Getirdi

 Twitter, Platforma Bitcoin Logosu Getirdi

Dünyanın en büyük sosyal medya sitelerinden olan ve Kripto Para yatırımcılarının en çok kullandığı platformlardan olan Twitter, platforma getirdiği yeni özellik ile kripto para yatırımcılarını oldukça sevindirdi. Twitter‘ın kurucusu Jack Dorsey yaptığı duyuru paylaşımında, platforma Bitcoin logosunun getirildiğini gösterdi.


İlginizi Çekebilir: 22 Mayıs Bitcoin Pizza Günü Hikayesi

Kripto para dünyasının en çok konuşulan ve en değerli para birimi BitCoin, her geçen gün değer kazanmaya devam ediyor. Kripto Para yatırımcılarının aktif olarak kullandığı Twitter, yepyeni bir özellikle kripto para piyasasının liderinin BitCoin olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Twitter’ın kurucusu Jack Dorsey’in kişisel twitter hesabından duyurduğu özellik ile bundan sonra platformda BitCoin emojileri kullanılabilecek. Emoji özelliğinin sadece BitCoin için geçerli olması da bir çok BitCoin yatırımcısını sevindirdi.


Twitter, Platforma Bitcoin Logosu Getirdi

BitCoin yatırımcılarının en çok kullandığı sosyal platformlardan birisi olan Twitter, aslında yeni getirdiği bu özellik ile bir çok BitCoin yatırımcısının ilgisini çekti fakat bir çok tepkiyle de karşı karşıya kaldı. Çünkü platforma BitCoin hariç diğer kripto para logoları getirilmedi.

İlgili İçerik  Facebook'un Twitter ve Instagram Hesabı Hacklendi

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Twitter’da BitCoin logosunun bulunması aslında BitCoin yatırımcıları için oldukça güzel bir durum. Çünkü platformdaki milyonlarca insanın dikkatini bu emojiler çekebilir ve kullanıcıları bu yönde araştırmalara sürükleyebilir. Bu da BitCoin yatırımcılarının kat kat artmasını sağlayabilecek bir durum.

Ayrıca Jack Dorsey’in bu hareketi platform kullanıcılarının “Jack Dorsey BitCoin’e inanıyor ve destekliyor” şeklinde paylaşımlar yapmasına sebep oldu.

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın