Connect with us


Dijital Haberler

Twitter, Netflix ve WhatsApp’ta Erişim Sorunu Yaşanıyor

Son dakikalarda Twitter, Netflix, Facebook, WhatsApp gibi platformlara giriş yaparken yaşanan erişim sorunları oldukça arttı.

Zaman:

Tarih:

Twitter, Netflix ve WhatsApp'ta Erişim Sorunu Yaşanıyor

Dünyanın en büyük dijital platformlarından olan Twitter, Facebook, Netflix, WhatsApp ve birçok çeşitli platforma erişim sorunu yaşanıyor. Binlere kullanıcının yaşadığı erişim sorunu, ülkemizde en çok kullanılan dijital platformlara girerken kullanıcıları oldukça bekletiyor. Erişim sorunu yaşanan platformların çoğunluğuna erişilemezken, birçoğu da yavaş açılıyor.

Bu sorunun neden kaynaklandığı henüz tam olarak bilinmezken, genel anlamda bir internet erişim sorunu da yaşanıyor. Geçtiğimiz dakikalarda Netflix erişime yavaş yavaş tekrar açılırken, diğer platformlarda henüz büyük bir erişim sorunu yaşanıyor. Özellikle Twitter’a erişmek isteyen kullanıcılar oldukça uzun süre platformun açılmasını beklemek zorunda kalıyor.

Dijital platformların birçoğunda yaşanan bu erişim sorunu hakkında yapılan resmi bir açıklama henüz bulunmasa da, ilgili platformlar ara ara çöküp geri geliyor. Yaklaşık 2-3 saattir yaşanan erişim sorunu, büyük ihtimalle gün içerisinde ortadan kalkacaktır. Diğer bir yandan ilgili sorunun WhatsApp, Facebook veya Twitter gibi platformlardan mı yoksa internet sağlayıcısından dolayı mı kaynaklandığı da henüz bilinmeyenler arasında.

Benzer içerik:  Acun Ilıcalı, Netflix'e Rakip Olarak Yerli Platform Kurabilir
Twitter, Netflix ve WhatsApp'ta Erişim Sorunu Yaşanıyor Son dakikalarda Twitter, Netflix, Facebook, WhatsApp gibi platformlara giriş yaparken yaşanan erişim sorunları oldukça arttı.

Dediğimiz gibi Twitter’a ara ara girerken sorun yaşansa da, çoğunlukla site açılıyor. Arada bir gelen bu yavaşlık sorunu, birkaç saat sonra tamamen ortadan kalkacaktır. Sorunu uzun süreli yaşamanız ve düzelmemesi halinde modeminizi kapatıp açabilir, veya WiFi’ınızı kapatıp açabilirsiniz. Bu da bir çözüm olmazsa birkaç saat bekleyip ardından bu platformlara tekrar bağlanmayı denemeniz en mantıklısı olacaktır.

Dilersneiz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir