Twitter Hesap Dondurma ve Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır

 Twitter Hesap Dondurma ve Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır

Twitter Hesap silme işlemi ve Twitter hesap dondurma işlemi nasıl olur merak ediyorsanız bu makalede sizler için detaylı olarak hazırladık. Twitter hesap silme linki ve detaylı anlatım hemen aşağıda yer alıyor


İlginizi Çekebilir: Instagram Hesap Silme ve Dondurma Nasıl Yapılır?

Dünyanın en büyük sosyal medya ve mikroblog sitelerinden olan Twitter’ın son zamanlarda kullanıcı sayısı oldukça artıyor. Bununla birlikte bazı kullanıcılar da platformdan ayrılıyor. Platformdan ayrılırken genelde en çok kullanılan yöntem olan hesap dondurma yöntemi, Twitter’Da da kolaylıkla yapılabiliyor. Twitter, hesap dondurmanıza izin verirken direkt olarak silmenize izin vermiyor. Fakat tabii ki hesabınızı tamamen silmenizin de bir yolu var.

Eğer Twitter’da hesap silme veya hesap dondurma işlemi yapmak istiyorsanız hesabı devre dışı bağlantısını kullanmalısınız. Bu makalemizin hemen altında detaylı olarak anlattığımız hesap silme ve dondurma işlemleri için aynı adımı kullanabilirsiniz. Hesabınızı dondurmak ve bir süre sorna geri açmak isterseniz, bunun için 30 günlük bir süreniz bulunuyor. Devre dışı bırakılan hesaplar 30 gün içerisinde tekrar açılmazsa tamamen kapatılıyor.

Yani hesabınızı silmek istiyorsanız, devre dışı bırakmalı ve 30 gün boyunca girmemelisiniz. Daha sonra ilgili hesap Twitter’dan tamamen kaldırılacaktır. Fakat hesabınızı dondurmadan veya kapatmadan önce bilmeniz gereken önemli birkaç şey bulunuyor. Eğer hesabınızdaki kullanıcı adının sizde kalmasını istiyorsanız, kapatacağınız hesabın ullanıcı adını değiştirmelisiniz. Daha sonra dilerseniz bu kullanıcı adını başkası almadan başka bir hesabınıza eklersiniz. Ayrıca aynı şekilde başka bir hesapta kullanmak istiyorsanız hesabınızı dondurmadan veya kapatmadan önce e-postanızı da değiştirmelisiniz.

İlgili İçerik  Tumblr Ne Kadar İnternet Harcar

Twitter hesapları dondurulduğunda geri açmak isterseniz 30 güne kadar, kesin olsun diyorsanız maksimum 29 gün içinde hesabınızı açmalısınız. Aksi takdirde hesabınız tamamen kapatılacaktır. Dilerseniz Twitter hesabı nasıl dondurulur, veya Twitter hesabı nasıl silinir detaylı olarak aşağıdan öğrenebilirsiniz. Adımları takip ederek birkaç dakika içerisinde kolaylıkla halledebilirsiniz. Dilerseniz telefondan hesap silme ve dondurma işlemi, dilerseniz de bilgisayardan bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Twitter Hesabı Silme ve Dondurma


Twitter Hesap Silme ve Dondurma
  1. Öncelikle tarayıcınızdan twitter.com‘a gidin ve giriş yapın.
  2. Daha sonra buraya tıklayın.
  3. Alt tarafta “Devre dışı bırak” tuşuna tıklayın.
  4. Şifrenizi girin ve “Deactive” butonuna tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın