Twitch Hesap Dondurma ve Silme Nasıl Yapılır

Dijital yayın platformu Twitch'de hesap nasıl dondurulur veya nasıl silinir bu makalemizde detaylı olarak anlatıyoruz.
 Twitch Hesap Dondurma ve Silme Nasıl Yapılır

Dünyanın en büyük dijital yayın platformu Twitch’de kolaylıkla hesap açabildiğiniz gibi, açtığınız hesapları silme, dondurma şansınız da bulunuyor. Twitch hesap silme ve hesap dondurma işlemi, çok kısa bir işlemle yapılabiliyor. Oyuncular tarafından oldukça çok kullanılan yayın platformu Twitch, kalıcı olarak hesapları platformdan kaldırmanıza izin veriyor.

Dilerseniz telefonunuzdan, dilerseniz bilgisayarınızdan hesap kaldırma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bilmeniz gereken bazı şeyler var. Eğer hesabınızı sadece devre dışı bırakmak istiyorsanız aşağıdaki “Twitch Hesap Dondurma” başlıklı bölümü uygulayın. Çünkü hesabınızı silerseniz, içerisindeki tüm veriler sonsuza dek platformdan kaldırılır. Daha sonrasında o hesabı geri alma şansınız bulunmaz.

Twitch hesabınız silindiğinde abonelikleriniz, mesaj ve videolarınız, favorileriniz ve hesaptaki tüm diğer veriler Twitch sunucularından kaldırılır. Bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için yapmanız gereken tek şey hemen aşağıdan “Twitch hesap silme linki” veya “Twitch hesap dondurma linki“ni kullanmanız. İşlemleri mobil veya pc üzerinden tarayıcınızı açarak gerçekleştirebilirsiniz.

Hesap silerken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri, hesabınızdaki kullanıcı adını koruma altına almak isterseniz hesabınızı kapatmadan kullanıcı adını değiştirmeniz gerekmektedir. Eğer kullanıcı adınızı değiştirmeden hesabınızı kapatırsanız, daha sonra başka bir hesapta bu kullanıcı adını kullanamazsınız. Kapatılan hesaplardaki kullanıcı isimleri, çok uzun bir süre kullanılmamak üzere Twitch’ten kaldırılır.

İlgili İçerik  YouTube Kanalı Dondurma ve Silme Nasıl Yapılır?

Dilerseniz hemen aşağıdan basit adımları uygulayarak Twitch hesabınızı dondurabilir, veya silebilirsiniz.

Twitch Hesap Dondurma (Geçici)

Twitch Hesap Dondurma (Geçici)
  • Tarayıcınızdan Twitch.com’a giriş yapın.
  • Buraya tıklayın ve hesap dondurma linkine gidin.
  • Hesabı Devre Dışı Bırak” butonuna tıklayın.
  • Şifre sorarsa girin ve onaylayın.

Twitch Hesap Silme (Kalıcı)

Twitch Hesap Silme (Kalıcı)
  • Tarayıcınızı açın ve Twitch.com adresinden hesabınıza giriş yapın.
  • Buraya tıklayın ve Twitch hesap silme linkine gidin.
  • Hesabı Sil” butonuna tıklayın.
  • Şifrenizi yazın ve onaylayın.

Yukarıda da belirttik fakat okumamış olma ihtimalinize karşı buraya da ekliyoruz. Kalıcı silinen Twitch hesapları, maalesef geri açılamaz. Seçiminiziz buna göre yapın ve iyi karar verin. Twitch hesabınızdaki kullanıcı adını daha sonra kullanmak isterseniz, hesabınızı kapatmadan önce kullanıcı adınızı değiştirmeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın