Connect with us


Dünya'dan Haberler

ABD’li Siyasetçi, Twitch’te Yaptığı Among US Yayınıyla Rekor İzleyiciye Ulaştı

ABD’li siyasetçi Alexandria Ocasio-Cortez, Twitch’te yaptığı Among US yayınıyla Twitch’in izlenme rekorlarını alt üst etti.

Zaman:

Tarih:

ABD'li Siyasetçi, Twitch'te Yaptığı Among US Yayınıyla Rekor İzleyiciye Ulaştı ABD'li siyasetçi Alexandria Ocasio-Cortez, Twitch'te yaptığı Among US yayınıyla Twitch'in izlenme rekorlarını alt üst etti.

Dünyanın en büyük yayın platformlarından biri olan Twitch, dün ABD‘li siyasetçi Alexandria Ocasio-Cortez’in yaptığı yayın ile çalkalandı. ABD’li siyasetçi Alexandria Ocasio-Cortez, Twitch platformunda gerçekleştirdiği yayında son zamanların popüler video oyunu Among US oynadı. Twitch’te gerçekleştirilen bu Among US yayını, anlık olarak 435 bin izleyiciye kırarak Twitch’te adeta rekor kırdı.

Amerika Birleşik Devletlerinde tanınan bir siyasetçi olan Alexandria Ocasio-Cortez, Twitch üzerinde açtığı ve isminin baş harflerinden oluşan AOC adlı kanalda Among US yayını gerçekleştirdi. Son zamanların en popüler video oyunlarından biri olan Among US oynayarak Twitch platformunda yayın gerçekleştiren AOC, bu yayında anlık olarak 435 bin kişiye kadar çıkarak Twitch’in rekorlarını alt üst etti.

ABD’de seçimler de her geçen gün yaklaşırken, ABD’li siyasetçinin bu hareketi platformda ilgi çekti. Alexandria Ocasio-Cortez, yaptığı Among US yayını ile bugüne kadar anlık olarak en yüksek izleyiciye ulaşan ilk 20 Twitch yayıncısından biri oldu. İlk yayınıyla Twitch rekoru kırmayı başaran AOC, izleyicileriyle siyasi bir siyaset yapmasa da Among US oyunu ile eğlenceli bir yayın gerçekleştirdi.

Benzer içerik:  Twitch Ne Kadar İnternet Harcar?
ABD'li Siyasetçi, Twitch'te Yaptığı Among US Yayınıyla Rekor İzleyiciye Ulaştı ABD'li siyasetçi Alexandria Ocasio-Cortez, Twitch'te yaptığı Among US yayınıyla Twitch'in izlenme rekorlarını alt üst etti.

Anlık 435 bin izlenen AOC, Twitch tarihinde anlık olarak en çok izlenen 20 yayından birini gerçekleştirmeyi başardı. Twitch tarihinin en çok izlenen yayın ise 600 bin anlık izleyiciyle ünlü yayıncı Ninja’ya ait. AOC tarafından yapılan Among US yayını, toplamda ise yaklaşık 5 milyona yakın kişi tarafından izlendi.

2 Yorum

2 Comments

  1. Hamza Şengün

    23 Ekim 2020 at 14:22

    Hasan abi orda ne işin var senin ***

  2. Talha

    24 Ekim 2020 at 16:45

    Sanki ben yapamam >:(

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir