Connect with us


Dünya'dan Haberler

Türkiye’de, Tüm Xiaomi Ürünlerini Bulabileceğiniz Yeni Bir Mi Store Mağazası Açıldı

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden olan Xiaomi’nin tüm ürünleri yavaş yavaş Türkiye’ye geliyor. Evofone, tüm Xiaomi ürünlerini bulabileceğiniz bir Mi Store açtı.

Zaman:

Tarih:

Türkiye'de, Tüm Xiaomi Ürünlerini Bulabileceğiniz Yeni Bir Mi Store Mağazası Açıldı Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden olan Xiaomi'nin tüm ürünleri yavaş yavaş Türkiye'ye geliyor. Evofone, tüm Xiaomi ürünlerini bulabileceğiniz bir Mi Store açtı.

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Çin merkezli Xiaomi, son zamanlarda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ilgi odağı haline gelmiş durumda. Hem uygun fiyatlı olan, hem de şık tasarıma ve oldukça iyi özelliklere sahip olan akıllı telefonlarıyla tüketicilerin karşısına bomba gibi çıkan teknoloji şirketi Xiaomi, yıllar içerisinde kendisini tüm dünyaya tanıtmayı başarmıştı.

Ürünlerini dünyanın dört bir yanına pazarlamayı başaran Xiaomi’ye en büyük ilgi olan ülkelerden biri de Türkiye oldu. Ülkemizde popülerliği hızla artan teknoloji markası Xiaomi, özellikle akıllı telefon modelleriyle oldukça iyi bir başarı yakaladı. Bu başarının farkında olan Xiaomi Türkiye Resmi Distribütörlerinden Evofone, Türkiye’deki Xiaomi Mi Store mağazalarını hızla arttırmaya başladı.

İlk olarak 2018 yılında VADİSTANBUL AVM‘de ilk Xiaomi yetkili Mi Store bayisini açan Evofone, ilk mağazasının açılışını uzun kuyruklar eşliğinde yapmıştı. Teknoloji meraklılarının akın ettiği Mi Store mağazaları, Evofone’un da ilgisini çekti ve Mi Store bayileri hızla artmaya başladı. EVOFONE Pazarlama Direktörü Tuğba Ünal, 2018 yılından beri Mi Store’lara olan ilgiden ve kısa sürede Mi Store mağazalarını arttırmaktan çok mutlu olduklarını söyledi.

Türkiye’deki 9. Mi Store Açıldı

Türkiye'de, Tüm Xiaomi Ürünlerini Bulabileceğiniz Yeni Bir Mi Store Mağazası Açıldı Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden olan Xiaomi'nin tüm ürünleri yavaş yavaş Türkiye'ye geliyor. Evofone, tüm Xiaomi ürünlerini bulabileceğiniz bir Mi Store açtı.

143 m2 alanda kurulan Akbatı AVM Mi Store‘da tüketiciler, Xiaomi’nin eski ve yeni birçok ürününe kampanyalı ve indirimli bir şekilde ulaşabilecek. Çinli teknoloji devinin ürünlerine ülkemizde olan ilgiden dolayı çok mutlu olduklarını açıklayan EVOFONE Pazarlama Direktörü Tuğba Ünal, konu hakkında şu açıklamalarda bulundu: “EVOFONE olarak Xiaomi’nin Türkiye’deki yetkili distribütörü olduğumuzdan bu yana İstanbul’da beş, Ankara’da iki, Eskişehir ve Antalya’da birer mağaza ile Xiaomi ekosistemindeki ürünleri tüketicimiz ile buluşturduk. Akıllı telefon, dizüstü bilgisayar ve akıllı televizyon gibi ürünlerin yanı sıra TV stick, akıllı saat, akıllı tartı, akıllı su ısıtıcısı, akılı süpürge, Bluetooth spor kulaklığı, Bluetooth hoparlör, drone, scooter, şemsiye, güneş gözlüğü ve pek çok kategorideki son teknoloji Xiaomi ürünleri, tüm Mi Store’larımızda olduğu gibi AKBATI AVM’de de tüketicilerimiz ile buluşacak. Teknoloji tutkunları, hem evlerinde hem de hayatlarının farklı alanlarında ihtiyaç duydukları yüzlerce ürüne avantajlı fiyatlarla ulaşabilecekler.

Benzer içerik:  THY Açıkladı: Yeni Bir Teknoloji Şirketi Kuracak

Diğer bir yandan İstanbul‘da 6. olan, Türkiye genelinde ise 9. olan bu mağazanın ardından Evofone, 10. Xiaomi Mi Store mağazasını da Ankara’da açacak. Ankara‘da Optimum AVM‘de açılacak olan bu Mi Store, Ankara’nın 3. Mi Store’u olacak.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir