Turkcell, Ücretsiz 340 Riot Point Dağıtıyor (League of Legends)

 Turkcell, Ücretsiz 340 Riot Point Dağıtıyor (League of Legends)

Turkcell, Paycell uygulamasını tanıtım amacıyla League of Legends oyuncularını çok sevindiren bir proje hazırladı. Turkcell, 1 ay boyunca Paycell indiren herkese 20 TL League of Legends bakiyesi, yani 340 RP‘yi ücretsiz olarak dağıtma kararı aldı.


İlginizi Çekebilir: League of Legends Karakterlerine Ne Kadar Hakimsin? (Test)

Bu sefer League of Legends oyuncularını çok sevindirecek bir haber ile karşınızdayız. Turkcell, Paycell isimli mobil bankacılık ve sanal kart uygulamasını tanıtmak amacıyla çok iyi bir projeye imza attı. Paycell indiren ve Turkcell’e mesaj gönderen herkese, 20 TL’lik League of Legends bakiyesi ücretsiz olarak tanımlanıyor. Hesabınıza tanımlanan ücretsiz bakiyeyi League of Legends oyununun mağaza ekranından hesabınıza tanımlayabiliyorsunuz.

20 TL League of Legends bakiyesi, oyuna yüklediğinizde 340 RP olarak kullanılabiliyor. Bu bakiyeyi oyununuza tanımlamak için sizden herhangi bir ücret talep edilmiyor. Üstelik bu işlemi 5 dakika gibi kısa bir sürede kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Dilerseniz hemen aşağıdaki adımları dikkatli olarak uygulayabilir ve RP’nizi hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

İlgili İçerik  Canavar Kameralı Vivo X50 Pro'nun Videosu Yayınlandı

League of Legends Ücretsiz 340 RP Nasıl Alınır?


League Of Legends Kitle Kontrol Nedir ve Nasıl Engellenir?
  1. Öncelikle “KATIL OYNA” yazıp “2255” e gönderin.
  2. Daha sonra Google Play Store’dan Paycell uygulamasını indirin ve giriş yapın.
  3. Telefonunuza “Lol’de geçerli 20 lira tanımlanmıştır” mesajı gelene kadar bekleyin.
  4. Mesaj geldiğinde bilgisayardan League of Legends mağazasına gidin.
  5. Sağ üstten RP Satın Al tıklayın.
  6. Sol menüden mobil ödeme seçin, 16TL olana tıklayın ve telefon numarasını girin.
  7. Daha sonra telefonunuza bir mesaj gelecek. “EVET” yazarak cevaplayın.

İşte işlemler bu kadar basit. Riot hesabınıza başarıyla 340 RP’yi tanımladınız. Bu tür kampanyaları daha fazla takip edebilmek için “kitle.net” web sitemizi takibe alabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz 🙂

Kampanya, 31 Nisan 2020 tarihine kadar geçerlidir. Hesabınıza tanımlanan bakiye, 1 gün içerisinde LoL hesabınıza aktarılmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın