Tumblr Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Telefondan veya bilgisayardan Tumblr hesap silme işlemi nasıl yapılır bu makalemizde detaylı olarak anlattık. Tumblr hesap silme linki de makale içerisinde bulunuyor.
 Tumblr Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Dünyanın en çok kullanılan blog ve sosyal medya platformlarından biri olan Tumblr‘da hesap açabildiğiniz gibi bu hesapları kolaylıkla silme şansınız bulunuyor. Tumblr’da açtığınız hesapları silmeniz için sadece tarayıcı gerekiyor. Dilerseniz telefondan hesap silme işlemi yapabilir, dilerseniz bilgisayardan tumblr hesap silme işlemini uygulayabilirsiniz.

Tumblr hesabınızı direkt olarak Tumblr mobil uygulamasından silmenize izin verilmiyor olsa da, dilerseniz mobilde tarayıcı üzerinden kolaylıkla bu işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Fakat Tumblr hesabınızı kalıcı olarak silmeden önce bilmeniz gereken bazı şeyler olduğunu hatırlatmak isteriz.

Tumblr hesabınızı kalıcı olarak sildiğinizde hesabınızdaki tüm veriler, fotoğraflar, mesajlar, hesabınızda bulunan diğer bloglar, satın aldığınız temalar gibi hesabınıza ait tüm veriler yok olacaktır. Hesabınızı geri açmak isterseniz bu maalesef mümkün olmaz. Bu sebeple Tumblr hesap silme işlemini uygulamadan önce lütfen tüm bunları göz önünde bulundurarak karar verin.

Ayrıca Tumblr’da sildiğiniz hesapların kullanıcı adları ve e-potsta adresleri başka hesaplarda kullanılabiliyor. Diğer sosyal medya platformlarından daha farklı olarak Tumblr, hesap sildiğinizde tüm verileri ortadan kaldırdığı için kullanıcı adlarınız da dolayısıyla silinmiş ve yeniden kullanılabilir oluyor. Eğer kullanıcı adınız sizin için önemliyse ve başkasının kullanmasını istemiyorsanız, bu adları başka hesaba taşımayı ihmal etmemelisiniz.

Dilerseniz telefondan veya bilgisayardan Tumblr hesap silme ve hesap dondurma işlemlerini kolaylıkla hemen aşağıdaki işlemleri uygulayarak yapabilirsiniz. Tumblr hesap silme linki de hemen aşağıda yer almaktadır.

İlgili İçerik  Twitter, Beyaz Saray'ın Tweet'ine de Uyarı Ekledi

Tumblr Hesap Silme (Mobil ve Bilgisayar)

Tumblr Hesap Dondurma (Mobil ve Bilgisayar)
  • Tarayıcınızdan Tumblr.com‘a girin ve hesabınıza giriş yapın.
  • Sağ üstten profil simgesini tıklatın. (kalemin solunda)
  • Açılan menüden Ayarlar’ı tıklatın.
  • Sayfanın en altından “Hesabı Sil” butonuna tıklayın.
  • Hala eminseniz çıkan ekranda şifrenizi girin ve “Her Şeyi Sil” tıklayın.

Yukarıdaki işlemler size zor geldiyse, hemen aşağıdan Tumblr hesap silme bağlantısını kulllanarak hesabınızı nasıl silebileceğinize bakabilirsiniz.

  • Öncelikle tarayıcınızdan tumblr.com‘a girin ve giriş yapın.
  • Daha sonra buraya tıklayarak hesap silme bağlantısını açın.
  • Şifrenizi girin ve “Her Şeyi Sil” butonuna tıklayın

İşte işlemler bu kadar basit. Tumblr hesap silme sorunu yaşıyorsanız sayfanın en altındaki yorum yap bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tumblr Hesap Dondurma (Mobil ve Bilgisayar)

Tumblr Hesap Silme (Mobil ve Bilgisayar)

Dünyanın en çok kullanılan blog ve sosyal medya platformlarından olan Tumblr, maalesef hesap dondurma şansı tanımıyor. Bunun yerine direkt olarak hesabınızı kalıcı olarak silebiliyorsunuz. Belki de ilerleyen zamanlarda hesabınızı kısa bir süreliğine dondurabilmeniz için bir “hesap dondurma” seçeneği gelir ve buraya ekleriz…

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın