ABD Başkanı Donald Trump, geçtiğimiz günlerde su içemediği anların sosyal medyada viral olmasının ardından bu görüntülere oldukça ilginç bir şekilde cevap verdi.

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump‘ın su içerken zorlanması geçtiğimiz günlerde sosyal medyada oldukça konuşulmuştu. Trump‘ın su içemediği anlarda çekilen videolar binlerce kişi tarafından paylaşılmış ve tüm dünyada konuşulmuştu.

İlgili görüntülerin sosyal medyada bu kadar paylaşılması, Twitter‘ı oldukça aktif bir şekilde kullanan Trump‘ın da ilgisini çekti. Oklahoma/Tulsa‘da seçim kampanyası kapsamında mitinglerine devam eden Donald Trump, mitingde bu konu hakkında da bazı açıklamalarda bulundu. “Trump su içemiyor” iddialarına dikkat çekici bir cevap veren Trump, diğer bir yandan da neden su içerken zorlandığını da açıkladı.

Su içerken temkinli, yavaş davranmasının ve 2 elini kullanmasının sebebini açıklayan Trump, “Kravatıma su dökmek istemedim” şeklinde konuştu. İlgili görüntüler sebebiyle sağlığından endişe edilen ve yoğun bir şekilde konuşulan Trump, sağlığında bir sorun bulunmadığını ve kravatına su dökülmesini engellemek için bu şekilde dikkatli olduğunu açıkladı.

İlgili İçerik  İran'da Viral Olan Video: Trump ve Netanyahu Öldürülüyor!

Bu açıklamalarının ardından bir bardak suyu eline alarak sağlığında bir sorun bulunmadığını da kanıtlamak istedi. Bir bardak sudan birkaç yudum içen Başkan Trump, sonrasında bardağı bir kenara atarak su içebildiğine dikkat çekmek istedi. Mitingde binlerce kişi Trump’ı bu dakikalarda alkış yağmuruna tuttu. Trump, aynı şekilde merdivenlerden inerken zorlandığı anları da “zemin kaygan ve dik bir şekildeydi” şeklinde savunmuştu.

Ayrıca Donald Trump, ilgili mitingde medyaya da yüklendi. Medyanın corona virüsünü Trump’a karşı kullandığını, seçimler için medyanın Joe Biden’ı desteklediğini iddia etti.

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın