Tom Holland, Kız Kardeşini Köpekten Kurtaran Bridger Walker’ı Aradı

Örümcek adam karakteriyle ün salan ünlü oyuncu Tom Holland, kız kardeşini köpekten kurtararak gündem olan Bridger Walker'ı arayarak Örümcek Adam 3 setine davet etti.
 Tom Holland, Kız Kardeşini Köpekten Kurtaran Bridger Walker’ı Aradı

Geçtiğimiz günlerde tüm sosyal medyanın gündemine oturan Bridger Walker‘ı birçoğunuz tanıyordur. Kız kardeşinin köpek saldırısına uğradığını gören Bridger, kız kardeşini kurtarabilmek için köpek ve kardeşinin arasına girerek kardeşini korumaya çalışmıştı. Bu sırada Alman kurt köpeğinin saldırısına uğrayan Bridger, yanağından ısırılması sonucunda hastaneye kaldırıldı.

Yanağına tam 90 dikiş atılan Bridger Walker, daha sonra kendisiyle konuşan muhabirlerin sorularını da yanıtladı. “Biri ölecekse kardeşim yerine bu ben olmalıyım diye düşündüm” şeklinde açıklamalarda bulunan Bridger Walker, kısa sürede tüm dünyada sosyal medyanın gündemine oturdu. Cesur çocuğun hikayesini öğrenen milyonlarca kişi sosyal medyadan destek mesajları yağdırdı.

Kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturan Bridger Walker, çok sevdiği bir film karakteri olan “Örümcek Adam‘ın(Spider Man)” da dikkatini çekti. Örümcek adam rolüyle büyük bir üne kavuşan ünlü oyuncu Tom Holland, cesur çocuğun hikayesini duymasının ardından bir mesaj gönderdi. Örümcek Adam kıyafetini giyip telefonda Tom Holland ile görüntülü konuşan Bridger Walker, aynı zamanda Örümcek Adam 3 çekimlerine de davet edildi.

Tom Holland, Bridger Walker ile görüşürken cesur çocuk için şunları söyledi: “Kız kardeşin senin gibi bir abiye sahip olduğu için oldukça şanslı. Yani, çok cesur bir çocuksun. Yaptığın şey kolay değil dostum, kendinle gurur duymalısın. Örümcek Adam 3’ü çekeceğiz. Eğer sete gelip takılmak ve Örümcek Adam elbisesini daha yakından görmek istersen her zaman bekleriz. Her zaman benim misafirim olacaksın.”

Bu sözleriyle Bridger’ı oldukça mutlu eden Tom Holland, aynı zamanda cesur çocuk için Örümcek Adam 3 davetiyesini de hazırlamış oldu. Ayrıca Bridger Walker ile iletişime geçerek ona bir mesaj yollayan tek “süper kahraman” Tom Holland, Örümcek Adam değildi. Marvel evreninin en dikkat çeken süper kahramanlarından olan Iron Man‘i canlandıran Robert Downey Jr, cesur çocuk için oldukça iyi bir video çekti.

İlgili İçerik  WhatsApp Son Görülme Özelliği Tarihe mi Karışıyor?

Robert Downey, canı pahasına kız kardeşini köpekten kurtaran Bridger Walker’a seslendiği videoda oldukça iyi bir söz verdi. Downey: “Bridger, benim adım Robert Downey Jr., ‘Tony’ rolünde oynuyorum, bu beni Cap’ın eski bir arkadaşı yapıyor. Beni bir sonraki doğum gününde çağırıyorsun, sana özel bir şey buldum. Bu arada, bu bir söz; bir söz bir kalkanı yener.”  şeklinde konuştu.

Sosyal medyada ailesi tarafından paylaşılan videoda “Avengers hayranı” olarak belirtilen Bridger Walker, bu sebeple birçok Avengers oyuncusundan güzel mesajlar aldı. Robert Downey Jr.’ın dışında cesur çocuğa ünlü oyuncu Anne Hathaway‘dan da destek geldi. Hathaway “Ben Avenger’dan değilim. Ama ne zaman bir süper kahraman görsem tanırım. Hayatta senin yarın kadar cesur olabilmeyi bile çok isterdim Bridger. Rahatça iyileşmeni diliyorum.” açıklamalarıyla cesur çocuğa destek verdi. Ayrıca Hathaway, Hulk karakterini canlandıran Mark Ruffalo‘yu da etiketleyerek “Bir takım arkadaşına ihtiyacın var mı?” sorusunu sordu 🙂

Bir önceki yazımız olan Tek Oturuşta Bitireceğiniz Özenle Seçilmiş En İyi 8 Kısa Film başlıklı makalemizde En İyi Kısa Filmler, Film ve Kısa Film hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın