Connect with us


Dünya'dan Haberler

Tom Cruise, Görevimiz Tehlike 7 Çekimlerinde Motosiklet ile Dağın Tepesinden Atladı (Video)

Dünyaca ünlü oyuncu Tom Cruise, Görevimiz Tehlike 7 filminin Norveç’te devam eden çekimlerinde, 2 dağ arasında motosiklet ile uçtu.

Zaman:

Tarih:

Tom Cruise, Film Çekimlerinde Motosiklet ile Dağdan Atladı

58 yaşındaki dünyaca ünlü oyuncu Tom Cruise, yeni filmi Görevimiz Tehlike 7‘nin çekimlerinde oldukça tehlikeli işlere girişti. Mi7, yani Mission Impossible 7 olarak karşımıza çıkacak olan, dünyaca ünlü sinema filmi serisi Görevimiz Tehlike’nin 7. filmi, yine Tom Cruise’un oldukça dikkat çeken oyunculuğuna ev sahipliği yapıyor. Ortaya çıkan videolara göre Tom Cruise, Görevimiz Tehlike serisinin 7. filminin çekimlerinde, dağın tepesinden motosiklet ile uçtu.

Covid-19 sebebiyle daha önce çekimleri ertelenmek zorunda kalan Görevimiz Tehlike 7, salgının ilk günlerinin atlatılmasının ardından çekimlere kaldığı yerden devam etme kararı almıştı. 6 ay boyunca çekimleri durdurulan yeni sinema filminin çekimleri, 1 ay önce başlamış ve hala devam ediyordu. 6 ay aranın ardından çekimleri Norveç’te sürdürülen film, fazlasıyla dikkat çeken sahnelere ev sahipliği yapacak gibi görünüyor.

Filmin bir sahnesi için Norveç’te, dağların tepesinde çekiliyordu. Bugün ortaya çıkan videolar, filmin aksiyonunun ne seviyelerde olduğunu da ortaya koydu. 58 yaşındaki ünlü oyuncu Tom Cruise, Norveç’te bulunan, yerden 1.200 metre yükseklikte olan bir dağın tepesinden motosikletle atladı. Dağın tepesinde kurulan bir rampada hızla ilerleyen, ardından bu rampadan uçuruma son hız atlayan ünlü oyuncu, daha sonra aşağıya doğru süzülürken paraşütünü açtı. Bu sahnenin görüntüleri sosyal medyada yayınlanınca, sosyal medya kullanıcıları da oldukça ilginç karşıladı.

Benzer içerik:  Sinemalar Covid-19 Sebebiyle İzleyici Bulamıyor: İşte Filmlerin İzleyici Sayıları

Hemen yukarıda da görebileceğiniz üzere ünlü oyuncu, bu sefer yeşil perde kullanılmadan, gerçekten 1.200 metre yükseklikteki bu bölgeden motosikletle son hız atladı. Onu takip eden helikopter ise bu sahneyi fazlasıyla yakından kayıttaydı. Ünlü oyuncunun oldukça cesur bu atlayışı sosyal medyada büyük ilgi çekerken, bu sahne hakkında fazlasıyla şaşırtıcı bir bilgi daha geldi. 1.200 metre yükseklikten motosiklet ile son hız atlayan Tom Cruise, yapılan açıklamalara göre bu atlayışı yalnızca 1 kez de yapmadı. Bu sahnenin çekimi için Tom Cruise, dağın zirvesindne 4 kez atlamış.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir