Tom Cruise, Elon Musk ile Uzayda Film Çekecek

 Tom Cruise, Elon Musk ile Uzayda Film Çekecek

57 yaşındaki dünyaca ünlü oyuncu Tom Cruise, dünyanın en zengin insanlarından olan SpaceX kurucusu Elon Musk‘ın ve NASA‘nın yardımıyla uzayda film çekecek.


İlginizi Çekebilir: Elon Musk, Twitter Hesabından Tüm Varlığını Satacağını Duyurdu

Deadline’ın haberine göre dünyanın en zengin kişilerinden olan ve SpaceX uzaycılık şirketinin kurucusu olan Elon Musk, ünlü oyuncu Tom Cruise ile işbirliği yaparak uzayda film çekebilir. Ayrıca habere göre film, NASA tarafından da desteklenecek. Eğer proje gerçekleşir ve Elon Musk ile Tom Cruise uzayda film çekimi yaparsa, bu dünyada ilk kez uzayda çekilen film olaarak tarihe geçecek.

Deadline Holywood dergisi, Holywood’un en ünlü yıldızlarından olan Tom Cruise’un, SpaceX programı ve NASA yardımıyla uzayda aksiyon ve macera dolu bir film çekeceğini belirtiyor. Henüz projenin en başında olunduğu belirtilirken, NASA’nın ve SpaceX’in büyük katkıları olacağı belirtildi.

Deadline Holywood Dergisi, gelecek soruları da düşünerek uzayda çekilecek bu yeni filmin “Görevimiz Tehlike” filminin devamı olmayacağını açıkladı. Bildiğiniz gibi corona virüsü sebebiyle ekonomi ve sinema piyasası da oldukça kötü yönde etkilendi. Virüs sebebiyle bir çok film çekimi iptal edilirken, vizyona girecek olan filmlerin de vizyon tarihi ertelendi.

İlgili İçerik  Elon Musk, Cybertruck Camının Neden Kırıldığını Açıkladı

Tom Cruise ile Elon Musk, iddialara göre karantina sürecinde uzaya giderek film projelerini sürdürebilir. Daha önce dünyanın en büyük binalarından olan Burj Khalifa’nın tepesine yakın bir noktada dublör kullanmadan çekim yapan Cruise, bu sefer zirveyi zuaya kadar yükseltebilir…

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın