Connect with us


Otomobil Haberleri

TOGG, Yerli Otomobil Fabrikasına İsminizi Ekliyor

Türkiye’nin yerli otomobil girişimi olan TOGG, yeni açılacak olan yerli otomobil fabrikasına isminizi ekleyebileceğiniz bir internet sitesi yayınladı.

Zaman:

Tarih:

TOGG, Yerli Otomobil Fabrikasına İsminizi Ekliyor

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), yeni duyurduğu internet sitesi ile birlikte yerli otomobil fabrikası için Türk halkına müjde verdi. Uzun yıllardır yapılması heyecanla beklenen yerli otomobil geçen yılların ardından üretime başlayacakken TOGG, bu tarihi anlara özel bir internet sitesi yayınladı. Yayınlanan internet sitesi üzerinden yeni yerli otomobil fabrikasına dileyen herkes ismini yazdırabilecek.

#YenilikteBenDeVarım ismiyle başlatılan kampanya kapsamında yeniliktebendevarim.com isimli internet sitesi üzerinden kendi isminizin yazılı olduğu bir yerli SUV otomobil görseli oluşturabilecek. ardından bunu sosyal medya hesaplarınızda paylaşabileceksiniz. Bunu yaparak sosyal medya hesaplarından #yeniliktebendevarim etiketi ile paylaşılan kişilerin isimleri, yerli otomobil fabrikasına koyulan özel bir kapsül içerisine yerleştirilecek.

İsminiz, fabrikadaki bu kapsülde devamlı olarak korunacak ve yerli otomobilin ilk çıktığı tarihe adınızı yazdırmış olacaksınız. Türk halkını bu misyonun bir parçası haline getiren bu internet sitesi sayesinde siz de fabrikada bir “izinizin” olmasını sağlayabileceksiniz.

Yukarıda da gördüğünüz gibi çeşitli yerli otomobil görselleri üzerine kendi isminizi yazdırabiliyor ve bu fotoğrafı indirebiliyorsunuz. Buraya yazdığınız isimler, 18 Temmuz saat 17:30 itibarıyla yerli otomobil fabrikasının açılışına özel hazırlık görsellerine ekleniyor. Sosyal medyada #yeniliktebendevarim etiketi ile paylaştığınız görseller üzerinde bulunan isimleriniz ise yerli otomobil fabrikasında saklanacak olan kapsüle yükleniyor.

Benzer içerik:  Yerli Otomobil Ne Zaman Çıkıyor? Elektrikli Yerli Otomobil

Sen de bu tarihi anın kalıcı bir parçası olmak ve yeniliğe yolculukta isminin yer almasını istiyorsan, yapman gereken çok kolay… Adını soyadını kutuya yaz, Oluşturduğun görseli indir ve sosyal medya hesabında #yeniliktebendevarim etiketiyle paylaş, Adın ve soyadın inşaata yerleştirilecek özel kapsülde yerini alsın.

Dilerseniz siz de buraya tıklayarak yerli otomobil için hazırlanan #yeniliktebendevarim kampanyasına isminizi yazdırabilir, yerli otomobil fabrikasında isminizin bir kapsülde yer almasını sağlayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir