Tim Cook’un Yatırım Yaptığı Doğa Dostu Duş Başlığı Yenilendi

 Tim Cook’un Yatırım Yaptığı Doğa Dostu Duş Başlığı Yenilendi

Apple CEO’su Tim Cook‘un da yatırım yaptığı doğa dostu duş başlığı Nebia, tamamen yenilediği 3. serisini satışa sundu. Doğa dostu duş başlığı boyut olarak küçülürken, fiyat olarak da azaldı. Duş başlığının en çok ilgi çeken yanı ise şimdiye kadar toplamda 540 milyon litrelik su tasarrufu sağlaması ve Tim Cook’dan yatırım alması.


İlginizi Çekebilir: Dünyanın En Küçük Yazıcısı Princube

Yenilikçi ve doğa dostu tasarımı ile bir çok insanın dikkatini çeken ve milyonlarca dolarlık destek alan Nebia duş başlığı, üçüncü serisini de satışa sundu. Eskisine göre 2 kat küçülen boyutlardaki duş başlığı, sadece 160 dolar üzerinden Kickstarter’da satışa sunuldu. Suyu dağıtan ve doğa dostu bir tasarıma sahip olan bu duş başlığı %45’e kadar su tasarrufu yapabiliyor ve eşsiz bir duş imkanı sağlıyor. Yenilenen duş başlığı daha ilk gününde 350 bin dolar’dan fazla yatırım alırken, ürüne bir çok kişi tarafından destek verildi.

Daha önce 2 serisi satışa sunulan doğa dostu Nebia duş başlıkları, üçüncü serisinde de iyi bir başarı yakaladı. Ürün, ilk günden 350 bin dolardan fazla yatırım aldı. Ürün’ün en çok ilgi çeken kısmı daha şimdiden 540 milyon litre su tasarrufu sağlaması oldu. Ürünü üreten şirketin en büyük hedefi ise 2024 yılına kadar 27 milyar litre su tasarrufu yapmak oldu.

İlgili İçerik  Facebook, Hintli Operatöre 5.7 Milyar Dolar Yatırım Yaptı

Normal duş başlıklarından %45 daha az su kullanıldığı söylenen ürün, Apple CEO’su Tim Cook ile birlikte bir çok yatırımcıdan yatırım aldı. Bunlardan en çok ilgi çeken ise Fitbit CEO’su ve Apple CEO’su oldu.

Kurulumu sadece 15 dakikada yapılabilen bu doğa dostu duş başlığı, su kaynaklarının azalması ile birlikte çok iyi bir alternatif olabilir. Uzmanlar, gittikçe yaklaşan su kıtlığına karşı bu gibi ürünlerin kesinlikle kullanılması ve doğa dostu ürünlerin diğer alanlarda da üretilmesi gerektiğini belirtiyor.

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın