Tim Cook: iPhone SE En İyi Android Cihazdan Daha Hızlı

 Tim Cook: iPhone SE En İyi Android Cihazdan Daha Hızlı

Apple CEO‘su Tim Cook, yeni iPhone SE hakkında çok ilgi çeken bir açıklamada bulundu. Katıldığı toplantıda konuşan Cook, yeni iPhone SE 2020‘nin tüm Android cihazlardan daha hızlı olduğunu iddia etti.


İlginizi Çekebilir: iPhone SE 2020 Tanıtıldı: Fiyatı ve Özellikleri

Apple şirketinin mali durum açıklamaları için yatırımcılar ile toplantı düzenleyen CEO Tim Cook, toplantıda çok ilginç açıklamalarda bulundu. Tim Cook’un en ilgi çeken açıklaması ise Apple’ın yeni modeli iPhone SE 2020 hakkındaki açıklaması oldu.

Tim Cook, yaptığı iddialı açıklamalarda bu yeni modelin tüm Android cihazlardan daha hızlı olduğunu iddia etti. Geçtiğimiz zamanlarda test edilen iPhone SE 2020, AnTuTu’dan da iyi bir puan almıştı. Uzun süredir Apple severleri tarafından beklenen cihaz oldukça iyi özellikler ve klasik teması ile karşımıza çıkmıştı.

Yatırımcılar ile yapılan toplantıda konuşan Tim Cook, Apple’ın 2020 ilk çeyreğinde 58,3 milyar dolar gelir elde edildiğini de paylaştı.

İlgili İçerik  Xiaomi CEO'sunun iPhone'lu Paylaşımı Tepki Çekti

Dilerseniz iPhone SE 2020’nin fiyatına ve özelliklerine liste halinde hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

iPhone SE 2020 Özellikleri ve Fiyatı


iPhone SE 2020 Özellikleri ve Fiyatı
  • Ekran Boyutu: 4,7 inç HD Retina 1334 x 750 piksel LCD
  • Depolama: 64 GB, 128 GB, 256 GB
  • İşlemci: A13 Bionic
  • Kamera: 12 MP ana kamera | 7 MP ön kamera
  • İşletim Sistemi: iOS 13
  • Güvenlik: Parmak izi sensörü

Apple’ın klasik modeli iPhone SE 2020’nin fiyatına bakacak olursak, başlangıç (düşük sistem) paketi yurtdışı fiyatı 399 dolar olarak belirlenmiş. Ürünün Türkiye fiyatı ise 5.299 TL olarak karşımıza geliyor. Diğer bir yandan 128 GB depolama alanı bulunan versiyon ise 5.749 TL üzerinden piyasaya çıkıyor. Son olarak da 256 GB depolama alanlı versiyonu 6.599 TL üzerinden piyasaya sürülüyor.

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın