TikTok Hesabı Nasıl Silinir?

 TikTok Hesabı Nasıl Silinir?

Son zamanların yükselen sosyal medya platformu TikTok hesabı nasıl silinir, TikTok hesapları nasıl kaldırılır bu makalemizde detaylı olarak anlattık.


İlginizi Çekebilir: TikTok Ne Kadar İnternet Harcar

Son zamanların yükselen sosyal medya platformu olan, özellikle gençler tarafından çok kullanılan TikTok’da kolay hesap açabildiğiniz gibi, hesaplarınızı kolaylıkla kapatabiliyorsunuz. İlk zamanlarda her ne kadar çok sevmiş olsanız da, daha sonra bu uygulamadan sıkılır ve silmek isteyebilirsiniz. Veya herhangi bir sebepten dolayı TikTok kullanımınızı sonlandırmak istemiş olabilirsiniz. Bu durumda kolaylıkla hesap silme işlemi yapabilirsiniz.

TikTok hesabınızı silmeniz için diğer bir çok sosyal medya platformunda olduğu gibi tarayıcıdan giriş yapmanıza gerek yoktur. TikTok, uygulama içerisinden direkt olarak hesabınızı silebilmenize izin veriyor. Bunun için yapmanız gereken işlemler 1 dakikanızı bile almıyor. Dilerseniz hemen aşağıdan TikTok hesabınızı nasıl silebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Fakat bunun öncesinde bilmeniz gereken birkaç şeyi sizler için buraya yazalım. TikTok hesabınızı sildiğinizde hesaba 30 gün içerisinde giriş yaparsanız hesabınız tekrardan aktif olacaktır. Eğer 30 gün boyunca hesabınıza girmezseniz, bu 30 günün sonunda hesabınız TikTok’dan tamamen kaldırılır ve bir daha ulaşamazsınız. Bu sebeple kapatacağınız hesaplarda dikkatli davranmalısınız. Eğer silmekten vazgeçerseniz 30 gün içerisinde tekrar hesabınıza giriş yapmalısınız. TikTok hesabınızı sildiğinizde kaydettiğiniz videolar ve satın aldığınız öğeler de kaybolacaktır.

İlgili İçerik  Hobbs & Shaw 2 İçin Çalışmalar Resmen Başladı

TikTok Hesap Nasıl Silinir

TikTok Hesap Nasıl Silinir
  1. TikTok’a girin ve hesabınıza giriş yapın.
  2. En sağ alttan profil işaretine tıklayın.
  3. Sağ üstten 3 nokta işaretine tıklayın.
  4. Hesabımı yönet butonuna tıklayın.
  5. En alttan Hesabımı Sil butonuna tıklayın.
  6. Şifrenizi girin ve deam edin.
  7. Son olarak işlemi onaylayın.

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın