Connect with us


Dizi Haberleri

The Mandalorian 2. Sezon Yayın Tarihi Açıklandı

Dünya çapında büyük bir ilgi çeken Amerikan televizyon dizisi The Mandalorian’ın 2. sezonunun çıkış tarihi resmi olarak duyuruldu.

Zaman:

Tarih:

The Mandalorian 2. Sezon Yayın Tarihi Açıklandı

İlk olarak 12 Kasım 2019 tarihinde Disney Plus‘ta yayınlanan ve büyük bir ilgi çeken The Mandalorian isimli Amerikan uzay western dizisi, internette yayınlanan en ünlü dizilerden biri haline gelmişti. Star Wars evreninde geçen bu efsane dizi, Emmy organizasyonunda tam 15 dalda aday olarak gösterilmiş ve oldukça dikkat çeken bir dizi haline gelmişti. Özellikle Star Wars hayranlarının dikkatini çeken internet dizisi, hayranlarını şimdi daha da sevindirecek.

2. sezonunda Star Wars evreninin daha farklı noktalarında da geçecek olan dizi, bununla birlikte sevilen farklı karakterleri de bir araya getirecek. Şimdiden heyecanla beklenen The Mandalorian 2. sezonu, resmi olarak The Mandalorian sosyal medya hesabından duyuruldu. İlk yayın tarihi 12 Kasım 2019 olan dizi, yaklaşık 1 yılın ardından yepyeni bir sezon ile hayranlarının karşısına çıkıyor.

Bununla birlikte sevilen dizinin 3. sezon çekimlerinin de bir süre önce başladığı biliniyor. Yani henüz 2. sezonu yayınlanmayan dizinin 3. sezon hazırlıkları ve yapımı da hızla sürdürülüyor. Dünya çapında milyonlarca kişinin ilgi odağı haline gelen dizi, Disney+’da en sevilen içeriklerden biri haline gelmiş durumda. The Mandalorian’ın resmi Twitter paylaşımına baktığımızda dizinin 2. sezonu, yaklaşık 2 ay sonra, 30 Ekim‘de yayınlanacak. Disney Plus’ta yayınlanacak olan diziye, Disney + aboneliği yaparak 30 Ekim’den itibaren ulaşabilir, veya şuandan itibaren 1. sezonunu izleyebilirsiniz. Dilerseniz buraya tıklayarak direkt olarak dizinin Disney + sayfasına gidebilirsiniz.

Benzer içerik:  Breaking Bad, Anketlerde 21. Yüzyılın En İyi Dizisi Seçildi
The Mandalorian 2. Sezon Yayın Tarihi Açıklandı Dünya çapında büyük bir ilgi çeken Amerikan televizyon dizisi The Mandalorian'ın 2. sezonunun çıkış tarihi resmi olarak duyuruldu.

15 dalda Emmy ödüllerine aday gösterilen bu dizinin 2. sezonunun da Disney + platformu için oldukça iyi bir başarı yakalaması bekleniyor. Dizinin 2. sezonunun oyuncu kadrosunda ise Pedro Pascal, Gina Carano, Giancarlo Esposito, Rosario Dawson, Michael Biehn, Katee Sackhoff, Temuera Morrison, Timothy Olyphant gibi isimler yer alıyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir