Connect with us


Dijital Haberler

Tesla Sahipleri İçin Sosyal Medya Platformu Kuruldu: Tesla Dating

Dünyanın en çok satan elektrikli otomobil markalarından olan Tesla sahiplerinin birbiriyle tanışması için Tesla Dating isminde özel bir sosyal ağ kuruldu.

Zaman:

Tarih:

Tesla Sahipleri İçin Sosyal Medya Platformu Kuruldu

Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan ve elektrikli otomobil piyasasında hızla büyüyen 1 numaralı şirket olan Tesla, son dönemlerde dünya çapında büyük bir üne kavuşmuş durumda. Satış rekorlarıyla dünya çapında milyonlarca kişiye ulaşan Tesla marka elektrikli otomobiller, artık çok yaygın bir kullanıma sahip. Bu da birçok girişimcinin dikkatini çekiyor ve bu konuda bazı uygulamalar geliştiriliyor.

Kanadalı bir girişimci ve yazılımcı olan Ajitpal Grewal, Tesla’nın her geçen gün artan popülerliğini fark etti ve bu konuda bir şeyler geliştirmesi gerektiğini düşündü. Bunun üzerine Tesla kullanıcılarını birbiriyle tanıştırabilecek bir sosyal medya platformu geliştirmeye karar verdi. Bu fikri için harekete geçen Grewal, sosyal ağı geliştirdi ve Tesla kullanıcılarının kullanımına sundu.

Tesla Dating olarak isimlendirilen bu sosyal ağ, genel olarak Tinder tarzı bir mantığa sahip. Uygulamaya kayıt olan Tesla sahipleri, araçlarının modelini giriyor ve diledikleri gibi uygulama içerisinde başkalarıyla karşılaşabiliyor. Şuanda erken erişim için yayınlanan ve çok yakında herkes için yayınlanacak olan Tesla flört uygulaması Tesla Dating, yalnızca Tesla sahipleri tarafından kullanılabilecek. Tesla otomobili ile fotoğraf çekilerek uygulamaya gönderen kişiler, bu doğrulama yöntemiyle uygulamaya kayıt olabilecek.

Benzer içerik:  Instagram, Profilden Bağış Toplama Özelliği Getiriyor
Tesla Sahipleri İçin Sosyal Medya Platformu Kuruldu: Tesla Dating Dünyanın en çok satan elektrikli otomobil markalarından olan Tesla sahiplerinin birbiriyle tanışması için Tesla Dating isminde özel bir sosyal ağ kuruldu.

Uygulamaya kayıt olup giriş yapan kişilerin ekranında diğer Tesla sahipleri belirecek ve burada diledikleri kişiyi seçebilecek. Tinder mantığıyla çalışan sistemde birbirini onaylayan kişiler mesajlaşmaya başlayabilecek. Bu sistemin geliştiricisi olan Grewal, Tesla kullanıcılarının birçok ortak noktasının olduğunu ve bu sebeple bu uygulamanın mükemmel bir fikir olduğunu düşündüğünü söyledi. Oldukça garip bir fikir olsa da, ilerleyen zamanlarda Tesla kullanıcılarının bu uygulamayı nasıl karşılayacağını hep birlikte göreceğiz.

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir