Tesla, Elektrikli Kamyonet CyberTruck’ı 21 Kasım’da Tanıtacak!

 Tesla, Elektrikli Kamyonet CyberTruck’ı 21 Kasım’da Tanıtacak!

Güncelleme: Tesla’nın Futuristik aracı Cybertruck tanıtıldı! hemen aşağıda ki bağlantıdan ulaşabilir ve tüm detaylarını öğrenebilirsiniz.

[ilgiliMakale icerik_id=”1611″]

Uzun zamandır paylaşılması beklenen Elektrikli Kamyon (Kamyonet) CyberTruck’ın paylaşılacağı gün sonunda belli oldu. Elon Musk‘ın bu akşam (6.11.2019) attığı tweet’de Cybertruck olarak adlandırdığı elektrikli kamyon’un 21 kasım’da Los Angeles’daki SpaceX Roket fabrikasında tanıtılacağını söyledi.

Elon Musk’ın CyberTruck Tweet’i;

Tesla şirketi aslında Cybertruck’ın açılışını ve tanıtımını bu yılın başlarında yapacaklardı ama maalesef bazı problemlerden dolayı bu açılış gecikti ve projeyi heyecanla bekleyen insanlar hayal kırıklığına uğradı. Şirket’in CEO’su Elon Musk, bugün yaptığı Twitter paylaşımıyla yine tüm sevenlerini heyecanlandırdı.

Bu kamyonet fikri, Elon Musk’ın, Tesla’nın bu sektörde bulunmasını istemesinden dolayı çıktı. 2013’den beri üzerinde çalışılan bu elektrikli kamyon fikrinin neredeyse sonuna gelindi. Elon Musk kamyonet hakkında çok detaylı (hatta neredeyse hiç) detay vermeden projeye devam etti.

İlgili İçerik  4. Starship Prototipi, Dondurucu Testini Başarıyla Tamamladı

CyberTruck Fiyatları ve Özellikleri

Tesla, Elektrikli Kamyon CyberTruck'ı 21 Kasım'da Tanıtacak!
Tesla, Elektrikli Kamyon CyberTruck’ı 21 Kasım’da Tanıtacak!

Dediğimiz gibi bu konu hakkında fazla bilgi yok ve çıktığında web sitemizden (kitle.net) paylaşacağız. Ama elimizde ki bilgileri sizlere sunalım. Elon Musk‘a göre bu elektrikli kamyonet 6 kişilik koltuklar ve 50.000 dolar’dan başlayan fiyatlar ile sunulacak.

Kamyon’un görüntüsünün CyberPunk konseptinde olacağını düşünüyoruz fakat bu konuda herhangi bir açıklama yapılmadı. Elon Musk ise CyberTruck‘ı sadece 1 adet karanlık bir fotoğraf atarak gösterdi. Bu fotoğrafdan pek anlamamış olsak da çok farklı konseptte bir elektrikli kamyonet geleceğe benziyor.

6 Kasım’da Elon Musk’ın attığı Tweet ile tanıtım tarihi verdiği CyberTruck, bu sektörde çok fazla ses getirecek gibi görünüyor.

Şimdiye Kadar ki En İyi Ürünümüz!

Tesla, Elektrikli Kamyon CyberTruck'ı 21 Kasım'da Tanıtacak!
Tesla, Elektrikli Kamyon CyberTruck’ı 21 Kasım’da Tanıtacak!

Elon Musk, Elektrikli kamyonet CyberTruck için daha önce yaptığı açıklamada da şunları söylemişti;

“Cybertruck Elektrikli Kamyonet şimdiye kadar ki en iyi ürünümüz”

Bir önceki yazımız olan Zamanda Yolculuğu Çıkmaza Sokan Büyükbaba Paradoksu başlıklı makalemizde Büyükbaba Paradoksu, Dede Paradoksu ve Zamanda Yolculuk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın