Tesla Cybertruck’lı Geleceğe Dönüş Filmi

 Tesla Cybertruck’lı Geleceğe Dönüş Filmi

1985 yapımlı Geleceğe Dönüş serisinde bulunan efsane araç DeLorean‘a ilginç bir düzenleme yapıldı. Bir video düzenleme şirketi tarafından yapılan çalışmada bu nostaljik bilim kurgu filmine Tesla‘nın yeni modeli Cybertruck yerleştirildi. Filmin oldukça eski olmasına rağmen video editinin kusursuz olması da ilgi çekti.


İlginizi Çekebilir: Travis Scott, Müzik Klibinde Cybertruck ve Cyberquad Kullandı

Yayınladığı “Geleceğe Dönüş Cybertruck Edit” videosu ile ilgi çeken Elon McFly isimli YouTube kullanıcısı, Forty York VFX ile yaptığı kusursuz video düzenlemesi ile kendine hayran bıraktırdı. 1985 yapımlı Geleceğe Dönüş serisinin 52 saniyelik bir bölümüne yapılan video düzenlemesinde, serinin efsane aracı DeLorean’ın yerini Tesla’nın yeni modeli olan Cybertruck alıyor. Filmin oldukça eski olmasına rağmen yapılan video düzenlemesinin kusursuz olması da oldukça ilgi çekiyor.Aslında filmin orjinal sahnesinde serinin kurgusal karakteri Doc Brown, yaptığı zaman makinesini ilk kez burada test ediyor. Orjinal sahnede DeLorean araç kullanan Brown, yenilenen sahneler sayesinde aracını Cybertruck ile değiştiriyor 🙂

İlgili İçerik  Instagram'a Maske Takma Uyarısı Getirildi

Tüm açılardan neredeyse kusursuz olan video düzenlemesi YouTube’da hak ettiği izlenmeye ulaşamasa da bir çok kişi tarafından oldukça çok beğenildi. Yapılan video hem filmin, hem de Cybertruck’ın hayranlarını sevindirdi. Geleceğe Dönüş filminin o sahnesinin orjinalini hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.


Geleceğe Dönüş: DeLorean Test Sahnesi (Orjinal)


Geleceğe Dönüş Konusu: Dr. Brown zamanda yolculuk yapabilmek için özel bir araba tasarlar. Zamanda yolculuk yapmayı mümkün kılan bu aracı ilk kez Marty adında bir genç kullanır. Ufak bir hata ile geleceğe gitmek yerine geçmişe giden Marty, 30 yıl öncesine gider. Burada yapacağı bir hamle kendi kaderini ilginç yerlere götürecektir.

Ayrıca sizler için hazırladığımız en iyi bilim kurgu filmleri kategorimize de göz atabilirsiniz…

Bkz: En İyi Bilim Kurgu Filmleri

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın