Yerli E-Posta Servisi YaaniMail Kullanıma Açıldı

Yerli E-Posta Servisi YaaniMail Kullanıma Açıldı
  • 215 okunma

28 Şubat 1994’de kurulan Turkcell, Yerli hizmetler geliştirme konusunda hızla ilerliyor. Şimdi ise Yerli E-Posta Servisi YaaniMail‘i kullanıma sunuyor. Bugün hizmete sunulan yeni yerli E-Posta hizmeti YaaniMail oldukça sade ve şık bir arayüzle karşımıza çıkıyor Tamamen yerli olduğu söylenen Yaani Arama Motoru ve YaaniMail E-Posta hizmeti nazar boncuklu logosuyla bizleri karşılıyor.

YaaniMail sizlere yüksek performans, yüksek güvenlik, sade ve kolay kullanış ve çevrimdışı kullanım gibi özellikler sağlıyor. YaaniMail’in resmi web sitesinde belirtilen özelliklere göre YaaniMail’de çevrimdışıyken bile kaydedilmiş maillere cevap verebileceksiniz. Çevrimiçi olduğunuzda ise mail otomatik olarak karşı tarafa gönderilecek.

Yerli Otomobil Ne Zaman Çıkıyor? Elektrikli Yerli Otomobil

Geçtiğimiz günlerde tanıtım tarihi 14 Aralık olarak belirlenen yerli otomobil, tanıtım gününde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ajandasının yoğun olması nedeniyle ertelenmişti. Şimdi ise yerli...

Yüksek Güvenlikli Yerli E-Posta Servisi

Yüksek Güvenlikli Yerli E-Posta Servisi
Yüksek Güvenlikli Yerli E-Posta Servisi

YaaniMail’in en büyük iddialarından biri de yüksek güvenlikli sunucularda barınması ve maillerin yüksek güvenlik ile korunabilmesidir. Kullanılan E-Posta hizmetinde gönderilen tüm postalar Türkiye’de bulunan Turkcell sunucularında barındırılıyor. Bu yüzden yurt dışına bilgi ve veri çıkışı minimuma indirilebiliyor.

Ayrıca yeni YaaniMail hizmetinde Türkcell’in son zamanlarda bir çok uygulamasında kullandığı hızlı giriş seçeneği de bulunuyor. Bu özellik ile telefon numaranızı girerek sadece 1 telefon bildirimi ile hızlı ve güvenli bir şekilde giriş yapabiliyorsunuz. İki adımlı doğrulama da bu şekilde sağlanmış oluyor.

Ayrıca yaanimail’den almış olduğunuz E-Postaları POP3 bağlantısı ile gmail ve benzeri uygulamalara da bağlayabiliyorsunuz.

YaaniMail’in Sunduğu Özellikler;

Yerli mail servisi bizlere ücretsiz kayıt olarak elde edebileceğimiz 2 GB’lık bir depolama alanı sunuyor. Ayrıca 1 E-Posta başına maksimum 50 MB’a kadar dosya ve fotoğraf ekleyebiliyorsunuz.

YaaniMail, bizlere uzantı olarak @yaani.com seçeneği sunuyor. Örneğin kitle@yaani.com gibi mailleri buradan alabiliyorsunuz. Minimum 4 karakter olarak belirlenen mail servisine hızlıca yetişirseniz istediğiniz mailleri elde edebilirsiniz.

YaaniMail’im resmi internet sitesine “yaanimail.com” üzerinden ulaşabilir ve E-Posta hesabı oluşturabilirsiniz.

Reaksiyon Gönder

+10

+10

+10

+10

+10

+11

Paylaş:
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli