Sony, Playstation 5 Hakkında Bazı Söylentileri Doğruladı

Sony, Playstation 5 Hakkında Bazı Söylentileri Doğruladı
  • 2852 okunma

Sony takipçileri ve tüm oyun severler tarafından büyük bir heyecanla beklenen Playstation 5‘in CES 2020 teknoloji fuarında tanıtılması bekleniyordu. Fakat Sony Vision-S Konsept Otomobil projesini tanıtmasına rağmen Playstation hakkında pek bilgi paylaşmadı. Oyuncuları ve takipçilerini oldukça kızdıran Sony, sadece bir kaç söylentiyi doğruladı.

Sony, Vision-S Adlı Elektrikli Konsept Aracını Tanıttı

Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Sony, CES Teknoloji fuarında konsept otomobili ile oldukça heyecanlandırdı. Bir çok teknolojiyi barındıran elektrikli konsept araç...

Şirketin temsilcileri CES 2020 teknoloji fuarında PlayStation 5‘in logosunu yayınlayarak bir kaç küçük özelliği doğruladı. Bu özelliklerden en çok dikkat çeken ise PS5‘in ışın izleme teknolojisiydi. Geçtiğimiz aylarda ortaya atılan iddialarda ışın izleme teknolojisi ile çıkacağı söylenen PS5’in bu teknolojisi, CES fuarında Sony yetkilileri tarafından doğrulandı. Daha önce iddialarda PS5’de bulunan Zen 2 işlemcisinin sırf bu konuda çalışacağı, yani sadece ışın izlemeye odaklanacağı belirtilmişti.

Sony, Playstation 5’in Bazı Özelliklerini Doğruladı

Sony, Playstation 5'in Bazı Özelliklerini Doğruladı
Sony, Playstation 5’in Bazı Özelliklerini Doğruladı

Sony, CES 2020 teknoloji fuarında PlayStation 5‘i tam olarak tanıtmasa da bazı özelliklerini doğruladı. Bu özellikler bile bir çok oyuncuyu heyecanlandırmaya yetti. Çünkü ışın izleme, ultra yüksek ssd gibi özellikler oyun dünyası için oldukça iyi bir gelişme. Sony‘nin, PS5 hakkında doğruladığı özelliklerde 3 Boyutlu Ses, Işın İzleme, Ultra Yüksek SSD, DualShock 5 Gamepad gibi özellikler bulunuyor. Uzun zamandır beklenen Playstation 5’in Sony tarafından hala tam olarak tanıtılmaması bir çok oyun sever’i sinirlendirdi ve Sony’nin tepki almasına sebep oldu.

Gelişmeler geldikçe web sitemizden “kitle.net” sizleri bilgilendireceğiz…

Tüm teknolojik gelişmelerden anında haberdar olmak için mobil(Android) uygulamamızı hemen aşağıdan indirebilirsiniz;

İndir – Google Play Store

Reaksiyon Gönder

+10

+11

+10

+11

+10

+10

Paylaş:
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli