Connect with us


Dünya'dan Haberler

TCL, Televizyonlarını Türkiye’ye Getiriyor

Çin merkezli elektronik şirketi TCL, oldukça dikkat çekici tasarımlara ve özelliklere sahip olan akıllı televizyonlarını çok yakında ülkemizde satışa sunacak.

Zaman:

Tarih:

TCL, Televizyonlarını Türkiye'ye Getiriyor

Dünyanın en büyük elektronik şirketlerinden biri olan TCL, son zamanlarda Türkiye’ye yönelik faaliyetlerini oldukça arttırmış durumda. Geçtiğimiz gün TCL tarafından yapılan açıklamalarda TCL 10 SE ve TCL 10 Plus modeli akıllı telefon modellerinin ülkemize geleceği duyurulmuş, TCL modeli akıllı telefonların ülkemizde de satılacağı belirtilmişti. Şimdiyse TCL’nin oldukça şık ve iyi özelliklere sahip televizyon modellerinin ülkemize geleceği belirtildi.

Ortaya çıkan bilgilere göre son zamanlarda ülkemizde de oldukça dikkat çeken markalardan olan TCL, yapılan anlaşmalar sayesinde ülkemizde de garantili satışlarına resmen başladı. Akıllı telefonlarıyla bir süredir ülkemizde hizmet veren TCL, ülkemizdeki tüketicileri akıllı televizyonlarıyla büyülemeyi planlıyor.

Dünyanın en büyük televizyon üreticileri arasında 2. sırada olan TCL, televizyon piyasasında fazlasıyla iyi bir yere sahip diyebiliriz. Birçok ülkede televizyonları ile satış rekorları kıran ve dünya çapında büyük bir başarı yakalayan TCL, Türkiye pazarına da yavaş yavaş girmeye başladı. Akıllı telefonlarıyla Türkiye pazarında bulunan TCL, Eylül ayı itibarıyla televizyon modelleriyle de Türk tüketicilerin karşısına çıkacak.

TCL, Televizyonlarını Türkiye'ye Getiriyor Çin merkezli elektronik şirketi TCL, oldukça dikkat çekici tasarımlara ve özelliklere sahip olan akıllı televizyonlarını çok yakında ülkemizde satışa sunacak.

TCL CEO’su Kevin Wang, konu hakkında yaptığı açıklamalarda “Bilkom ile yapmış olduğumuz işbirliği, tüketiciye daha yenilikçi değerler sunacaktır. TCL olarak globalde gerçekleştirdiğimiz başarılarından gurur duyuyor ve yapmış olduğumuz bu işbirliği ile önümüzdeki yıllarda Türkiye’de de başarılarımızı büyüteceğimize inanıyoruz.” ifadelerine yer verdi. Bilkom ile yapıla anlaşma sayesinde ülkemize gelen TCL, Android işletim sistemli televizyonlarıyla çok yakında karşımıza çıkacak.

Benzer içerik:  Galaxy Buds Hediyeli Samsung Galaxy M51 Türkiye'de: İşte Fiyatı

Diğer bir yandan Bilkom Genel Müdürü Fikret Ballıkaya ise konu hakkında yaptığı açıklamalarda “TCL, zengin TV ürün gamı ile her yıl dünyanın dört bir yanında milyonlarca tüketiciye ulaşıyor. ‘Türkiye’nin dijital yaşam koçu’ olarak, TCL TV’nin yüksek teknoloji sunan ürünlerini, erişilebilir fiyatlarla ve yerli üretim farkıyla Eylül ayında tüketicilerle buluşturacak olmanın heyecanı içerisindeyiz.” ifadelerine yer veriyor.

Google asistan desteği sayesinde sesli olarak da kontrol edilebilen TCL modeli akıllı televizyonlar, açıklamalara göre oldukça uygun fiyatlarla karşımıza çıkabilir. Eylül ayı içerisinde daha fazla bilgiye ulaşacağız. Gelişmelerden ve güncel teknoloji haberlerinden haberdar olmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir