Connect with us


Oyun Haberleri

Tamamen Dijital Yeni Oyun Konsolu Sızdırıldı: “Xbox Series V”

Oyun dünyasının en sevilen konsol markalarından olan Xbox’ın tamamen dijital olan oyun konsolu Xbox Series V’yi içeren bir görsel sızdırıldı.

Zaman:

Tarih:

Yeni Xbox Sızdırıldı: "Xbox Series V"

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Microsoft tarafından üretilen ve bugüne dek oldukça dikkat çeken oyun konsollarıyla karşımıza çıkan Xbox, 10 Kasım tarihinde yeni oyun konsolu serisiyle karşımıza çıkacak. Büyük merakla beklenen yeni Xbox konsolları, ortaya çıkan bilgilere bakılırsa 3 model olarak çıkacak.

Aslında birçoğumuzun karşısına 2 model çıksa da, Xbox’ın 3 model ile geleceği söyleniyor. Çoğunlukla bilinen ve Microsoft tarafından resmi olarak duyurulan Xbox Series X ve Xbox Series S modelleri yalnız gelmeyecek. Ortaya çıkan bilgilere göre bu oyun konsollarıyla birlikte Xbox Series V adında bir oyun konsolu modeli daha tanıtılacak. Ortaya çıkan bir görselde karşımıza çıkan Xbox Series V adındaki bu oyun konsolu, yine iddialara göre tamamen dijital bir versiyon olacak.

Daha önce Xbox hakkında yaptığı sızıntılarla da bilinen Twitter kullanıcısı Idle Sloth, Xbox Series X ve Series S modellerinin yanında Series V modelinin de göründüğü bir görsel yayınladı. Aslında tamamen dijital olacağı söylenen bu oyun konsolu görselde de zaten o şekilde görünüyor. Series X ve Series S modellerinin ortasında bulunan Series V modelinin herhangi bir disk girişinin olduğu ilgili görselde görünmüyor. Yani bu oyun konsolu diskler ile değil tamamen dijital olarak çalışacak gibi görünüyor.

Benzer içerik:  Oyun Dünyasının Netflix'i Xbox Game Pass İsim Değişikliğine Gidiyor
Yeni Xbox Sızdırıldı: "Xbox Series V"

Aslında bu bilgi birçoğumuz için yeni bir bilgi gibi görünse de, daha önce de Xbox’ın yeni oyun konsollarının 3 model halinde geleceği söyleniyordu. Yani bu iddialar, bu görsel ile ortaya atılmadı. Çok daha önceden bu iddialar gündemdeydi. Bu görselin ortaya çıkması da bu iddiaları oldukça güçlendirdi. Şuan için bu konu hakkında resmi bir bilgilendirme bulunmasa da, ilerleyen günlerde tüm detayları hep birlikte göreceğiz. Ayrıca yeni Xbox konsolları, 10 Kasım‘da satışa sunulacak. Gelişmeler için kitle.net’i takipte kalın…

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir