Connect with us


Dizi Haberleri

Supernatural 15. Sezon Fragmanı Yayınlandı (Final)

2005 yılından bu yıla kadar oldukça popüler bir dizi haline gelen Supernatural, 15. sezonuyla birlikte çok yakında izleyiciyle buluşacak.

Zaman:

Tarih:

Supernatural 15. Sezon Fragmanı Yayınlandı (Final)

The CW tarafından yıllardır yayınlanan bir dizi olan Supernatural, 15 sezonuyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 15 yıldır devam eden ve dünya çapında büyük bir ilgi çeken dizi, sonunda final sezonuyla birlikte geliyor. 320’yi aşkın bölümü bulunan Supernatural, 15. sezonuyla birlikte hayranlarının karşısına çıkacak ve bu sefer ekranlara veda edecek.

Resmi olarak yapılan açıklamalara göre çok yakında 15. sezonuyla birlikte karşımıza çıkacak olan Supernatural, 7 bölümlük bir sezonla gelecek. Dizinin yayıncısı olan The CW tarafından fragmanı yayınlanan 7 bölümlük 15. sezon, dizinin hayranlarını oldukça heyecanlandıracak gibi görünüyor. İlk olarak Amerikan The WB kanalında yayın hayatına başlayan ve sonrasında The CW kanalında yayın hayatına devam eden Supernatural, Amerikan televizyonunun en uzun soluklu dizilerinden biri oldu.

Covid-19 salgını sebebiyle çekimlerine ara verilen ve bir süredir izleyicilerin karşısına çıkamayan Supernatural yeni sezonu, nihayet hazırlandı. Açıklamalara göre dizinin 15. ve final sezonu, 8 Ekim tarihinden itibaren ekranlarda olacak. İlk fragmanı yayınlanan 15. sezonda, Winchester kardeşlerin gizemli canlılarla karşı karşıya geleceğini görüyoruz.

Benzer içerik:  Lucifer, 5. Sezonuyla Netflix'de Zirveye Yerleşti

Supernatural 15. Sezon Fragmanı

Gerilim/korku ve dram ağırlıklı olan bu televizyon dizisi, 8 Ekim tarihinde The CW kanalında yayınlanacak ve büyük ihtimalle kısa bir süre sonra ülkemizde de yayına girecek. Ülkemizde de oldukça fazla seveni bulunan Supernatural, şimdiden merakla bekleniyor.

Dilerseniz güncel dizi/film ve teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir