Connect with us


Oyun Haberleri

Suicide Squad: Kill the Justice League Oyun Fragmanı Yayınlandı

Gişe rekorları kıran ve ülkemizde de oldukça sevilen film Suiqide Squad’ın Rocksteady Studios tarafından geliştirilen video oyunundan ilk fragman geldi.

Zaman:

Tarih:

Suicide Squad: Kill the Justice League Fragmanı Yayınlandı

DC Comics‘in aynı adlı takımından kurgulanarak sinema filmi olan ve dünya çapında büyük bir gişe başarısı yakalayan Suiqide Squad, şimdi de oyuncuları sevindirecek bir haber ile karşımızda. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Rocksteady Studios, Suiqide Squad’ın video oyununu yaptıklarını ve 22 Ağustos günü DC FanDome etkinliğinde tanıtılacağını söylemişti.

Gün geldi ve oyun tanıtıldı. Batman: Arkham oyunuyla büyük bir ilgi çeken ve oyuncuların beğenisini toplayan Rocksteady Studios, bu sefer de sevilen takım Suiqide Squad’ın oyununu ele aldı. Dünya çapında 750 milyon dolarlık bir gişe başarısı yakalayan ve izleyiciler tarafından büyük beğeni toplayan film, bu sefer de video oyunu dünyasına giriş yapmaya hazırlanıyor.

Dün DC FanDome etkinliğinde karşımıza çıkan oyun, ilk olarak baktığımızda grafikleriyle ve karakteriyle oldukça dikkat çekiyor. Film olarak karşımıza çıkarak büyük bir başarı elde eden Suiqide Squad, video oyunuyla da dünya çapında büyük bir başarı yakalayabilecek gibi görünüyor. Oyunun yapımcı firması Rocksteady Games, oyunun fragmanını Twitter hesabından yayınladı ve saatler içerisinde 60 bin’den fazla beğeni aldı.

Benzer içerik:  Crysis Remastered Yayınlandı: Fiyatı ve Sistem Gereksinimleri

Hemen yukarıda da fragmanını görebileceğiniz gibi oyun, oldukça b aşarılı grafiklere ve oynanışa sahip. Batman: Arkham’dan da tanıdığımız Rocksteady Studios, oyuncuların beklentisini Suiqide Squad ile fazlasıyla karşılayacak gibi görünüyor. YouTube’da yayınlanan oyun fragmanı, 1 gün olmadan 1 milyon izlenmeyi geride bırakmış durumda.

Açıklamalara baktığımızda oyunun çıkışı için net bir tarih verilmese de, çıkış tarihi olarak 2022 yılı hedef gösteriliyor. Yani Suiqide Squad’ı bir video oyunu olarak karşımızda görmek için henüz 1 yıldan daha fazla bir süre beklememiz gerekecek. Peki siz Suiqide Squad’ın yeni video oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir