Connect with us


Dijital Haberler

Steam Sonbahar Festivali’nin Tarih Bilgisi Belli Oldu

Oyun dünyasının en çok kullanılan alışveriş sitelerinden olan Steam’in dikkat çeken Sonbahar Festivalini ne zaman düzenleyeceği belli oldu.

Zaman:

Tarih:

Steam Sonbahar Festivali'nin Tarih Bilgisi Belli Oldu

Dünyanın en çok kullanılan online oyun alışveriş sitelerinden olan Steam, çok yakında Sonbahar Festivaliyle karşımıza çıkacak. Oyun dünyasının önemli isimlerinden olan Geoff Keighley tarafından yayınlanan bilgilere göre Steam’in milyonlarca oyuncu tarafından merakla beklenen yeni etkinliği, 7 Ekim-13 Ekim tarihleri arasında oyuncuların karşısına çıkacak.

Uzun zamandır oyun dünyasının en sevdiği hizmetlerden biri olan Steam, oyunculara sunduğu birçok etkinlik sayesinde milyonlarca oyuncuyu platformda tutmayı ve rakip platformları geride bırakmayı başarıyor. Son zamanlarda Epic Games ücretsiz oyun kampanyalarıyla bir adım daha öne çıksa da, Steam’in yeri sarsılmıyor. Son zamanlarda Epic Games etkinlik bakımından bir adım daha önde olsa ve büyük bir yükseliş yaşasa da, Steam de tekrardan etkinlikleri oyuncuların karşısına çıkarıyor.

Her yıl düzenli olarak indirim etkinlikleriyle yüzlerce oyunun fiyatını büyük oranlarda düşüren Steam, aynı zamanda farklı etkinlikler de düzenleyerek milyonlarca oyuncunun dikkatini platforma çekmeyi başarıyor. Şimdi ise geçtiğimiz yıl düzenlendiğine oldukça dikkat çeken Sonbahar Festivali platforma geliyor. 7-13 Ekim tarihleri arasında gelecek olan bu etkinlik, onlarca oyunun demosuna ulaşmanızı ve yeni oyunlar keşfetmenizi sağlıyor.

Benzer içerik:  Sabotaj Sistem Gereksinimleri
Steam Sonbahar Festivali'nin Tarih Bilgisi Belli Oldu Oyun dünyasının en çok kullanılan alışveriş sitelerinden olan Steam'in dikkat çeken Sonbahar Festivalini ne zaman düzenleyeceği belli oldu.

Bu etkinlik tarihleri arasında onlarca oyunun demosuna ücretsiz bir şekilde ulaşabilirken, etkinlik tarihi boyunca bu oyunların demosunu oynayabiliyorsunuz. Bu sayede birçok oyunu ücretsiz olarak keşfedebilir, ve kendinize uygun olan tüm oyunları dilediğiniz gibi satın alabilirsiniz. Oyuncular için oldukça iyi bir etkinlik olan Sonbahar Festivali için henüz Valve tarafından bir açıklama yapılmadı. Fakat Geoff Keighley tarafından ortaya atılan bilgilere göre tarih hemen yukarıda belirttiğimiz gibi. Konuyla ilgili gelişmeleri ilerleyen zamanlarda sizlere aktaracağız.

Gelişmelerden ve güncel teknoloji haberlerinden haberdar olmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir