Connect with us


Oyun Haberleri

Steam, 18,50 TL Değerindeki Scrap Garden’ı Kısa Süreliğine Ücretsiz Yayınladı

Dijital oyun platformu Steam, 18,50 TL değerindeki Scrap Garden isimli video oyununu kısa süreliğine ücretsiz olarak yayınladı.

Zaman:

Tarih:

Steam, 18 TL Değerindeki Scrap Garden'ı Kısa Süreliğine Ücretsiz Yayınladı

Dünyanın en büyük dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, ücretsiz oyunlarına bir yenisini daha ekledi. Birçoğunuzun da bildiği gibi son günlerde ücretsiz oyunlara yönelik ilgi oldukça artmaya başladı. Özellikle Epic Games‘in ücretsiz oyun alanında oldukça iyi çalışması, Watch Dogs 2, GTA 5 gibi oyunları ücretsiz olarak yayınlaması, birçok oyun şirketinin ücretsiz oyun kampanyası konusunda rekabete girmesini sağladı.

Ücretsiz oyun alanında en iyi kampanyalara imza atan Epic Games, bu konuda diğer oyun şirketlerine de örnek olarak ücretsiz oyun seçeneklerin hızla artmasını sağladı. Epic Games’in en büyük rakibi olan Steam, son zamanlarda ücretsiz oyun seçeneklerini hızla arttırdı. Dünya çapında milyonlarca oyuncuya hizmet veren Steam, Scrap Garden ismindeki 18,50 TL değerindeki oyunu ücretsiz olarak yayınladı.

18,50 TL değerindeki macera türündeki video oyunu Scrap Garden, 27 Eylğl saat 20:00’a kadar ücretsiz olarak oyun platformu Steam üzerinde yayınlandı. Bunun için yapmanız gereken şey de fazlasıyla basit. Dilerseniz hemen aşağıdan Scrap Garden isimli oyuna Steam üzerinden nasıl ücretsiz olarak sahip olabileceğinize göz atabilir, veya her hafta Epic Games üzerinden ücretsiz bir oyuna nasıl sahip olabileceğinizi öğrenebilmek için “Epic Games Her Hafta Ücretsiz Oyun” başlıklı makalemize gidebilirsiniz.

Benzer içerik:  Apex Legends Yükseliyor: 1 Milyar Dolar Değerlemeye Ulaşabilir

Scrap Garden Ücretsiz İndir | Steam

Steam, 18,50 TL Değerindeki Scrap Garden'ı Kısa Süreliğine Ücretsiz Yayınladı Dijital oyun platformu Steam, 18,50 TL değerindeki Scrap Garden isimli video oyununu kısa süreliğine ücretsiz olarak yayınladı.
  • Öncelikle Steam’e gidin ve hesabınıza giriş yapın.
  • Daha sonra buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına gidin.
  • Aşağıya inin ve Hesaba Ekle butonuna tıklayın.

İşte bu kadar. Daha sonra Steam kütüphanenizden bu oyunu kolaylıkla indirebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir