Connect with us


Dijital Haberler

Steam’deki Her Şeyin Toplam Fiyatı Belli Oldu

Oyun dünyasının en önemli hizmetlerinden biri olan ve içerisinde binlerce oyunu barındıran Steam’deki her şeyin toplam fiyatı belli oldu.

Zaman:

Tarih:

Steam'deki Her Şeyin Toplam Fiyatı Belli Oldu Oyun dünyasının en önemli hizmetlerinden biri olan ve içerisinde binlerce oyunu barındıran Steam'deki her şeyin toplam fiyatı belli oldu.

Son zamanlarda hızla gelişen video oyunu dünyası, dünya çapında milyonlarca kişiyi de içerisine çekiyor. Özellikle covid-19 sürecinde evinden çıkamayan insanlar dijitale daha fazla yönelmiş ve oyuna olan ilgi büyük oranlarda artmıştı. İçerisinde binlerce çeşit içerik bulunan oyun dünyası, oyuncuları da içerisine çekiyor. Binlerce içeriği oyunculara ulaştıran ve birçok kampanyayla oyuncuların karşısına çıkan Steam, oyun dünyasının en sevilen hizmetlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Bildiğiniz gibi ucu gelmeyen oyun dünyasında hayatınız boyunca bile oynayamayacağınız kadar oyun bulunuyor. Her gün yeni yeni piyasaya sürülen oyunlar, özellikle Steam’de yer buluyor. Dünyanın en büyük dijital oyun mağazalarından biri olan Steam, birçoğunuzun da bildiği gibi binlerce oyunu içerisinde barındırıyor ve bunları dilediğiniz zaman satın alabiliyorsunuz.

Binlerce oyunu satın alıp oynayabildiğiniz bir platform olan Steam’de oyunlar içerisinde kayboluyor ve oyun seçemiyor olabilirsiniz. Peki bu durumda tüm oyunları kütüphanenize ekleyip istediğiniz zaman istediğiniz oyunu oynamak ister miydiniz? böyle bir şeyi isterseniz buraya devasa bir servet yatırmanız gerektiğini söyleyebiliriz. İçerisinde oyun dışında bazı içerikleri de barındıran Steam’in, dünyanın en büyük oyun kütüphanesi de olduğunu belirtebiliriz. Peki bu durumda Steam üzerindeki her şeye sahip olmanın bedelinin ne olacağını hiç düşündünüz mü? Chenggang Wang adlı bir araştırmacı tarafından yapılan araştırmayla Steam üzerindeki her şeye sahip olmanın maliyeti belli oldu.

Benzer içerik:  Google Üst Kuruluşu Alphabet 1 Trilyon Dolar Değere Ulaştı

Steam Üzerindeki Her Şeyin Toplam Fiyatı

Steam'deki Her Şeyin Toplam Fiyatı Belli Oldu Oyun dünyasının en önemli hizmetlerinden biri olan ve içerisinde binlerce oyunu barındıran Steam'deki her şeyin toplam fiyatı belli oldu.

Chenggang Wang tarafından yapılan bir araştırmayla Steam üzerindeki oyunların, filmlerin, filmlerin ve müziklerin, genel olarak her şeyin fiyatı toplandı. Öncelikle araştırmacı, Steam üzerindeki tüm ürünlerin şuandaki indirimleriyle birlikte toplam fiyatını çıkardı. Buna göre şuanki indirimlere göre Steam üzerindeki her şeyin fiyatının tam olarak 521.909,63 dolar olduğu ortaya çıktı.

Evet, bu çok yüksek bir rakam olsa bile bunlar oyunların şuanki indirimli halleriyle baz alınan bir toplam bedel. Fiyatlar indirimsiz bir şekilde toplandığında ise ortaya 537.192,37 dolar şeklinde bir maliyet çıkıyor. Yani Steam’deki her şeyin toplam fiyatı, lüks bir araba ve ev fiyatıyla aynı denebilir. Bu fiyatları güncel kur ile Türk Lirasına çevirdiğimizdeyse indirimsiz olarak 4 milyon 25 bin TL’lik bir fiyat etiketi karşımıza çıkıyor. Evet, şimdi sorunuzun cevabı;

Steam’deki Her Şeyin Toplam Bedeli: 4 Milyon TL

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir