Spotify, Yeni Üyelere Ücretsiz 3 Ay Premium Abonelik Verecek (2020)

Dünyanın en çok kullanılan müzik dinleme uygulaması Spotify, Premium üyeliğini yeni kullanıcılar için 3 ay ücretsiz yapma kararı aldı.
 Spotify, Yeni Üyelere Ücretsiz 3 Ay Premium Abonelik Verecek (2020)

Dünyanın en çok kullanılan müzik platformlarından biri olan Spotify, geçtiğimiz zamanlarda yaptığı 3 aylık ücretsiz premium üyelik kampanyasını sonlandırmıştı. Fakat alınan karara göre kampanya tekrar geldi. Kampanyaya göre Spotify’a yeni katılacak olan her kişi, 3 aylık ücretsiz premium üyelikten yararlanabilecek. Dileyen kişiler Spotify’a üye olarak 3 aylık ücretsiz premium üyelik kullanabileek. Fakat Spotify şuan bu kampanyayı tüm dünyada sunsa da, maalesef Türkiye’de sunmadı.

Diğer bir yandan eski üyelerini de unutmayan Spotify, daha önce üyeliklerini sonlandıran Premium üyeler için 3 aylık indirimli bir paket getirdi. Bu kampanyaya göre eski Spotify kullanıcıları, aylık 3 dolardan 3 ay boyunca premium üyelik kullanmaya devam edebilecek.

Spotify, Yeni Üyelere Ücretsiz 3 Ay Premium Abonelik Verecek

Bildiğiniz gibi corona virüsü tüm dünyaya etkisini gösterdiği ve tehlikesini arttırdığı için ekonomi de oldukça kötü yönde etkileniyor. Bu sebeple insanlar eğlence sektörüne pek de önem gösteremiyor. Çünkü salgın süresince temel ihtiyaçlara yönelmek ağırlıklı olarak tercih ediliyor. Bundan dolayı Spotify gibi uygulamaların yeni üyeleri de oldukça azalmış durumda. Platform, yeni üyelerini sabit tutabilmek ve Spotify’ın ilerleyişini sürdürebilmek amacıyla bu tür kampanyalara daha sık başvurabilir gibi görünüyor.

İlgili İçerik  FBI: FaceApp İstihbarat Tehdidi Oluşturabilir!

Şuanlık yapılan bu kampanyanın 30 Haziran 2020 tarihine kadar devam edeceği belirtildi. İlerleyen zamanlarda bu kampanyanın ülkemizde de geçerli olacağı düşünülüyor. Maalesef ülkemizde bu tür kampanyalar kötüye kullanıldığı ve bu kampanyalar ile oluşturulan üyelikler ile ticaret yapıldığı için önlemler alınıyor. Büyük ihtimalle bu şekilde kötü amaçla açılan üyelikler sebebiyle ülkemize henüz ücretsiz üyelik kampanyası getirilmedi.

Bir önceki yazımız olan Popüler Klavye Uygulaması "Swiftkey" İsim Değiştiriyor başlıklı makalemizde Android, Klavye ve Microsoft hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın