Spotify Premium 3 Ay Boyunca Ücretsiz Oluyor

 Spotify Premium 3 Ay Boyunca Ücretsiz Oluyor

Müzik piyasasında en çok tercih edilen uygulama olan Spotify Premium üyeliğini artık 3 ay boyunca ücretsiz yapıyor. Üstelik dilediğiniz zaman üyeliği iptal ederek 1 kuruş para ödemiyorsunuz.

Büyük oranda gençler tarafından çok kullanılan müzik uygulaması Spotify, daha önce 30 gün ücretsiz olan premium üyelik deneme sürecini 90 güne çıkardı. Spotify üzerinden sadece kredi kartı bilgilerinizle üye olarak 3 ay ücretsiz Premium üyeliğe sahip olabiliyorsunuz. Üstelik daha önce Spotify’a üye olanlar için de geçerli bir kampanya var. Daha önceden Spotify üyeliğiniz varsa 3 ay boyunca siz de yalnızca 1 aylık bedeli ile Spotify Premium kullanabiliyorsunuz.

Müzik İndirme, Reklamsız Dinleme ve Sınırsız Müzik Dinleme gibi bir çok hakkı bizlere sunan Spotify Premium’u bundan sonra kampanya bitimine kadar 3 ay boyunca ücretsiz deneyebileceğiz.

Spotify’ın resmi internet sitesinde ve uygulamasında da yazdığı gibi;

Premium’a kredi kartı veya banka kartıyla aylık abone olduğunda ilk 3 ay ücretsizdir. Daha sonra ayda yalnızca 17,99 TL ödersin. İstediğin zaman iptal et.

[ilgiliMakale icerik_id=”2267″]

Spotify Ücretsiz Premium Üyelik Nasıl Yapılır

Spotify Premium Üyelik Kampanyası
Spotify Premium Üyelik Kampanyası

Peki ücretsiz Premium Spotify üyeliği nasıl alabiliriz? çok basit.

Spotify

İlgili İçerik  Fotoğraf Çekmeyi Sevenlere: Yeni OPPO Reno Glow Serisi

Öncelikle üstte bulunan bağlantıya girin. Eğer üyeliğiniz yoksa kayıt olun ve kredi kartı bilgilerinizi girin. İşlem bu kadar basit. Üyeliğinizi açtıktan sonra 3 ay boyunca Premium olarak Spotify kullanabileceksiniz.

Eğer daha önceden üyeliğiniz varsa da yalnızca 1 aylık ücret olan 17.99 TL’ye 3 ay boyunca kullanabiliyorsunuz. Yani 1 aylık ücret ile 3 ay Premium Spotify kullanabiliyorsunuz.

Spotify Premium Üyelik Kampanyası

Spotify’ın yaptığı bu kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihten sonra yapılan işlemlerde bu kampanya kullanılamayacak.

Ayrıca Spotify öğrencileri de unutmamış. Normal kullanıcılar ilk 3 ay ücretsiz kullanıp daha sonra ayda 17.99 TL ödemesi gerekirken, öğrenciler ilk 3 ay ücretsiz kullanacak sonrasında ise ayda yalnızca 8.99 TL ödeyerek üyeliklerini sürdürebilecekler.

Daha önce Netflix’in de yürüttüğü 30 gün ücretsiz üyelik kampanyası neredeyse tüm platformlarda artık kullanılıyor. Dilerseniz Netflix’i de 30 günlüğüne ücretsiz olarak deneyebiliyorsunuz. Üstelik bu kampanya uzun süredir platformda bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın