Connect with us


Teknoloji Haberleri

Bir Tarafı Akıllı, Diğer Tarafı Klasik Saat: Sony Wena 3 Fiyatı ve Özellikleri

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, bir tarafı klasik saat, bir tarafı da akıllı saat şeklindeki yeni akıllı saat modeli Sony Wena 3’ü tanıttı.

Zaman:

Tarih:

Sony Wena 3 Resmi Olarak Duyuruldu

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Japonya merkezli Sony, oldukça farklı konseptteki yeni akıllı saat modeli Sony Wena 3‘ü resmi olarak duyurdu. Son zamanlarda ürettiği teknolojik ürünler ile büyük dikkat çeken Sony, akıllı saat pazarına oldukça ilginç bir konsept ile giriş yapıyor. Bir tarafı akıllı saat olan, diğer tarafına ise klasik saat takılabilen yeni akıllı saat modeli Sony Wena 3, resmi olarak duyuruldu.

Son yıllarda akıllı saat ve akıllı bilekliklere karşı olan ilgi günden güne artıyor. Her geçen gün milyonlarca kişinin dikkatini çeken akıllı saat ve akıllı bileklikler, günümüzde fazlasıyla popüler bir hale geldi. Ülkemizde de oldukça popüler bir hale gelen akıllı saatler, teknoloji şirketinin de en büyük kozu haline geldi ve dünya çapında pek çok teknoloji şirketi bu konuda oldukça dikkat çeken ürünler üretmeye başladı.

Bunlardan biri de Japonya merkezli teknoloji şirketi Sony’den geldi. Oldukça ilginç bir konsepte sahip olan Sony Wena 3, bir tarafı klasik bir saat olurken, diğer tarafında da akıllı saat bulunduruyor. 20’den fazla işlemden geçerek cihazın camının üretildiğini açıklayan Sony, saat camının oldukça dayanıklı olduğunu söyledi. 90 cm düşmeye karşı dayanıklı olan Sony Wena 3, 5 ATM‘ye kadar suya dayanıklı bir akıllı saat modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Bir Tarafı Akıllı, Diğer Tarafı Klasik Saat: Sony Wena 3 Fiyatı ve Özellikleri Japonya merkezli teknoloji devi Sony, bir tarafı klasik saat, bir tarafı da akıllı saat şeklindeki yeni akıllı saat modeli Sony Wena 3'ü tanıttı.

Deri, metal ve silikon olmak üzere 3 farklı gövdeye sahip olan akıllı saat modeli, klasik akıllı saat modellerinde bulunan pek çok özelliğe sahip. Aslında üst tarafında klasik bir saat modeli takılabilen Sony Wena 3, alt tarafında da akıllı bir ekran bulunduruyor. Akıllı bilekliğe benzeyen bir ekrana sahip olan Sony Wena 3, bu ekranında Amazon Alexa sesli asistan gibi pek çok özelliğe de sahip olarak karşımıza çıkıyor.

Benzer içerik:  62 Yıllık Sony, İsim Değişikliği Kararı Aldı

Adım sayar, kalori hesaplayıcı, alarm kurma gibi pek çok özelliği bulunan yeni Sony Wena 3, üzerinde mikrofon ve hoparlör de bulunduruyor. Ülkemize satışa sunulup sunulmayacağı henüz belli olmayan oldukça ilginç konseptteki akıllı saat modeli Sony Wena’nın fiyatı da belli oldu. Dilerseniz hemen aşağıdan Sony Wena 3 fiyatına göz atabilirsiniz.

Sony Wena 3 Fiyatı

Bir Tarafı Akıllı, Diğer Tarafı Klasik Saat: Sony Wena 3 Fiyatı ve Özellikleri Japonya merkezli teknoloji devi Sony, bir tarafı klasik saat, bir tarafı da akıllı saat şeklindeki yeni akıllı saat modeli Sony Wena 3'ü tanıttı.

Sony’nin yeni akıllı saat modeli Sony Wena 3, metal seçeneğiyle 315 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Cihazın en ucuz versiyonu ise silikon kayış ile satışa sunuluyor. Bu da yaklaşık olarak 228 dolarlık fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor. Cihazın Premium Siyah versiyonu ise 333 dolarlık bir fiyat etiketine sahip.

Sony Wena 3 Videosu

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir