Snoop Dogg, Donald Trump’a Ateş Püskürdü

ABD'li RAP sanatçısı Snoop Dogg, ABD Başkanı Donald Trump'ı hedef alarak "bu serserinin bir yıl daha başkan kalmasına dayanamam" açıklamalarında bulundu.
 Snoop Dogg, Donald Trump’a Ateş Püskürdü

Amerika Birleşik Devletlerinin ünlü Rap sanatçılarından olan Snoop Dogg, ABD Başkanı Donald Trump‘a adeta alev püskürdü. Suç sicili sebebiyle bugüne kadar hiç oy kullanmadığını belirten ünlü Rap sanatçısı, bu sicilinin silindiğinden haberi olmadığını ve oy kullanabileceğini yeni öğrendiğini belirtti. İlk kez oy kullanacağını belirten Snoop Dogg, ABD Başkanını hedef alan “sert” açıklamalarıyla dikkat çekti.

Hayatımda hiç oy kullanmadım ve kullanmaya gitmedim. Fakat bu sene oy vereceğim. Çünkü bu serseriyi bir sene daha görmeye katlanamam.” şeklinde çarpıcı açıklamalarda bulunan Rap sanatçısı Snoop Dogg, bu sözleriyle oldukça çok konuşuldu. Daha önce suç geçmişinden dolayı oy kullanamayacağını düşündüğünü, bu konuda beyninin yıkandığını belirten Snoop Dogg, bu sebeple ilk oyunu bu yıl kullanacağını söyledi.

Haberim yoktu, suç sicilim silinmiş, o yüzden artık oy verebilirim” şeklinde konuşan Snoop Dogg, şuanki ABD Başkanı’na oy vermeyeceğini çok net bir şekilde belirtti. Ayrıca bu açıklamalarıyla ve sandıka atacağı oy ile hayranlarına örnek olmak istediğini belirten ünlü rap sanatçısı, “Size yapın dedikten sonra benim yapmamam olmaz. Sizden bir şey yapmanızı istediysem, ben çoktan yapmışımdır” şeklinde konuştu.

İlgili İçerik  Anonymous, George Floyd Konusunda ABD'yi Tehdit Etti
Snoop Dogg, Donald Trump'a Ateş Püskürdü

Snoop Dogg, şuanki ABD Başkanı olan Donald Trump‘ı oldukça kızdırabilecek bu açıklamalar ile birlikte Trump’ın en büyük rakibi Joe Biden’a oy kullanabileceği yönünde sinyalleri verdi. Snopp Dogg bu konuda herhangi bir açıklamada bulunmasa da, bir çok kişi Trump’ın en büyük rakibi olarak Joe Biden‘ı destekliyor.

Snoop Dogg: Dikkat Edin!

Ayrıca Snoop Dogg, açıklamalarının devamında ABD‘de hala devam eden protestolar hakkında da konuştu. “Black Lives Matter” protestoları hakkında açıklamalarda bulunan Snoop Dogg, protestoculara destek verdiğini belirtti. Fakat şuan corona virüsü salgınının onlar için tehlikeli olabileceğini belirten Snoop Dogg, protestocular için “bol bol su içsinler, maske taksınlar, korunsunlar” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın