Siyah Beyaz Fotoğraf Renklendirme Aracı

Sizler için bu eşsiz aracı web sitemize ekledik. Bu araç sayesinde siyah beyaz fotoğrafları istediğiniz gibi kolaylıkla renklendirebilirsiniz. Bu eşsiz aracı kullanmak için tek yapmanız gereken fotoğrafı seçmeniz ve bir kaç saniye beklemeniz. Bu aracı kullanarak hem kendi siyah beyaz fotoğraflarınızı, hem de tarihi fotoğrafları kolaylıkla renklendirebilirsiniz… Algorithmia’nın hazırladığı bu algoritma sistemini sitemize entegre ettik, hemen aşağıda bulunan alandan kolayca işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Siyah Beyaz Fotoğraf Nasıl Renklendirilir?

1. ve Basit Yöntem: Alt tarafta bulunan “UPLOAD” butonuna tıklayın. Ardından çıkan pencerede renklendirmek istediğiniz siyah beyaz resmi bilgisayarınızdan seçin. İşlem bu kadar. Bir kaç saniye içerisinde resim otomatik olarak renklenecektir. Bu yöntem çalışmaz veya butona tıklanmaz ise (küçük bir ihtimalle) 2. yöntemi deneyebilirsiniz.

2. Yöntem: Siyah beyaz resminizi hizliresim.com gibi bir siteye yükleyin. Sonra .jpg veya .png (diğer uzantılar da olabilir) bağlantıyı kopyalayıp aşağıda ki Image URL yazan kutucuğa yapıştırın. Ardından “Colorize IT” butonunu tıklatın. Yapmanız gerekenler bu kadar, resminiz bir kaç saniye içerisinde reklendirilecektir.

Sık Sorulan Sorular

Upload Butonuna Basılmıyor, Ne Yapmalıyım?

bu durumla karşılaştıysanız muhtemelen resim sunucusu teknik sorunlar yaşıyor olabilir. Resminizi hizliresim.com gibi bir siteye yükleyerek, resim bağlantısını yukarıdaki kutucuğa yapıştırabilirsiniz.

Sayfa Düzgün Görünmüyor, URL Kutucuğu Yok. Ne Yapmalıyım?

Bu sorunu çözmek çok basit. Tarayıcınızın sol üzerinde bulunan sayfayı yenileme butonu ile sayfayı yenileyerek sorunu çözebilirsiniz. Veya kısayol tuşu F5’i de kullanabilirsiniz.

Siyah Beyaz Fotoğrafı Renklendirdim, Bir Başka Fotoğrafı Nasıl Renklendirebilirim?

Bu işlem basit. Sadece sayfayı yenileyerek başka bir fotoğraf daha dönüştürebilirsiniz.

Renklendirdiğim Fotoğrafı Nasıl Kaydedebilirim?

Siyah Beyaz fotoğrafları renklendirdiğinizde fotoğrafın rengini açık hale getirin ve sağ tıklayıp görseli kaydet deyin. Mobilde ise Download Colorized Image butonuna tıklayın. Resmin rengini açmak için renk çizgisini sola kaydırmanız yeterli.

Not: Burada oluşturulan görseller tamamen algoritmalar tarafından renklendiriliyor. Algoritma, gerçeğine benzer bir renk oluşturmaya çalışıyor fakat gerçek renklerle eşleşmeyebilir.

Siyah Beyaz fotoğraf renklendirme aracımız hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümünden iletmeyi unutmayınız, sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz…