Connect with us


Film Haberleri

Sevilen Film Suicide Squad, Video Oyunu Oluyor

Gişe rekorları kıran dünyaca ünlü sinema filmi Suicide Squad, Batman: Arkham’ın geliştiricisi olan Rocksteady tarafından video oyununa aktarılıyor.

Zaman:

Tarih:

Sevilen Film Suicide Squad, Video Oyunu Oluyor

DC Comics‘in aynı adlı takımından uyarlanan gişe rekorları kıran dünyaca ünlü sinema filmi Suicide Squad filmi, yakın bir zamanda video oyunu olarak karşımıza çıkabilir. Hem Suiqide Squad filmini severler için, hem de oyun severler için oldukça sevindirici olan bu haber, geçtiğimiz günlerde Batman: Arkham‘ın yapımcısı olan Rocksteady Studios tarafından geldi.

Türkiye’de de oldukça ilgi çeken bir film olan Suiqide Squad, dünya çapında 750 milyon dolarlık bir gişe başarısı yakaladı. Hal böyleyken film, dünya genelinde milyonlarca hayran kitlesi oluşturmuş oldu. Bu kitle, oyun dünyasında da oldukça dikkat çekerken, Batman: Arkham oyunuyla gönüllere taht kuran oyun şirketi Rocksteady Studios olaya el attı. Film ile anlaşma yapan Rocksteady Studios, Suiqide Squad evrenini bir video oyununa aktarmak amacıyla bir süredir çalışıyor.

Rocksteady Studios tarafından resmi Twitter hesabından yapılan bir paylaşımda ilgili video oyunu doğrulanırken, detayların da çok kısa bir sürede geleceği belirtildi. “Hedef Kilitlendi” başlığıyla bir Twitter paylaşımı yapan ünlü oyun geliştirici şirketi Rocksteady Studios, DC Comics’in dijital etkinliği olan DC FanDome‘da oyun ile ilgili detaylara ye verileceği belirtildi.

Benzer içerik:  2020, 92. Oscar Ödülleri Adayları Açıklandı
Sevilen Film Suicide Squad, Video Oyunu Oluyor Gişe rekorları kıran dünyaca ünlü sinema filmi Suicide Squad, Batman: Arkham'ın geliştiricisi olan Rocksteady tarafından video oyununa aktarılıyor.

Oyun yapımcı şirketin de yaptığı paylaşıma göre 22 Ağustos‘ta gerçekleştirilecek olan dijital fan etkinliğinde yeni Suiqide Squad oyununun tanıtımına da yer verilecek. Batman: Arkham ile dikkat çeken oyun geliştirici şirketin, bu oyunla da hem grafik açısından, hem de oynanış açısından büyük bir başarı yakalaması bekleniyor.

İlerleyen günlerde gelişmeleri ve detayları hep birlikte göreceğiz. Gelişmelerden ve güncel teknoloji haberlerinden haberdar olmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir