Yakın bir zamanda yayınlanacak olan Serious Sam 4'ün tanıtım videosu resmi olarak yayınlandı. Fragman, oyuncular tarafından oldukça beğenildi.

Bu yıl içerisinde çıkış yapacak olan oyunlar arasında en çok dikkat çekenlerden biri olan Serious Sam 4‘ün fragmanı yayınlandı ve çıkış tarihi resmen açıklandı. Dikkat çeken bir temaya ve oynanışa sahip olan Serious Sam 4, dün yapılan etkinlikte karşımıza çıktı.

Yüz binlerce oyuncunun gönlüne taht kuran oyun serisi Serious Sam, ilk olarak 21 Mart 2001 tarihinde karşımıza çıkmıştı. O yıllarda oldukça dikkat çeken Serious Sam, oyuncularda oldukça iyi bir yer edinmiş ve seriyi yıllar boyunca devam ettirmişti. Son oyunu 22 Kasım 2011 tarihinde çıkış yapan seriye şimdi bir oyun daha ekleniyor. 9 yılın ardından gelecek olan oyun, oyuncuları oldukça heyecanlandırmaya yetiyor.

Hırvatistan merkezli oyun geliştirme stüdyosu Croteam tarafından tasarlanan Serious Sam serisi, Devolver Digital tarafından yayınlanıyor. Dün yapılan “Devoler Direct” isimli etkinlikte tanıtılan Serious Sam 4, 1 dakika 13 saniye uzunluğundaki tanıtım videosuyla gözler önüne seriliyor. İlgili tanıtım videosunun YouTube‘da yayınlanmasının ardından birçok oyuncu oldukça iyi yorumlarla karşıladı. Oyundan hoşlanmayan bazı kişiler ise negatif yorumlar ile tepki gösterdi.

İlgili İçerik  Ubisoft, 100'den Fazla Oyunu Ücretsiz Sunuyor

Fakat 19 yıldır oyuncuların gönlünde taht kuran Serious Sam serisi, binlerce oyuncuyu sevindirdi diyebiliriz. Çünkü eski oyun serileri genel olarak oyuncular tarafından oldukça seviliyor. Serious Sam serisinin son oyunu olan Serious Sam 4’e baktığımızda oldukça iyi grafiklere sahip olarak görünüyor.

Diğer bir yandan Serious Sam 4, şuan Steam’de ön satışta. Dileyen kişiler Serious Sam 4 normal versiyonunu 76,00 TL‘lik ön sipariş fiyatıyla satın alabilir, veya Serious Sam 4 Deluxe Edition’a 95,00 TL‘den ön sipariş verebilir. Oyun, açıklamalara göre 4 Ağustos 2020 tarihinde yayınlanacak.

Bir önceki yazımız olan 2020'de Çıkacak En İyi 25 Video Oyunu başlıklı makalemizde 2020 Video Oyunlar, Yeni PC Oyunları ve Yeni PS Oyunları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın