Connect with us


İnceleme

Samsung’un Yeni Akıllı Bilekliği Galaxy Fit 2 Tanıtıldı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, oldukça şık tasarıma sahip yeni akıllı bileklik modeli Galaxy Fit 2’yi duyurdu. İşte Galaxy Fit 2 özellikleri…

Zaman:

Tarih:

Samsung'un Yeni Akıllı Bilekliği Galaxy Fit 2 Tanıtıldı

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Güney Kore merkezli Samsung, Xiaomi’nin Mi Band’ına rakip olabilecek yeni akıllı bileklik modeli Galaxy Fit 2‘yi tanıttı. Son zamanlarda spor aktiviteleri ve sağlık kontrolleri için üretilen çeşitli akıllı bileklikler, dünya çapında büyük bir ilgi çekmiş durumda. Sağlık ve spor alanında oldukça iyi takip yapabilen bu akıllı bileklik modelleri, son zamanların en çok kullanılan teknolojilerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Bu alanda ürünler geliştiren pek çok dünya devi şirketler olurken, Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung da yeni akıllı bilekliğini satışa sunmaya hazırlanıyor. Tek şarj ile 15 güne kadar çalışabilen yeni akıllı bilekliği Galaxy Fit 2’yi duyuran Samsung, akıllı bileklikte yapılacak ayarlar ile bu sürenin 21 güne kadar çıkabileceğini söylüyor. İnce ve çok hafif bir tasarıma sahip olan yeni Galaxy Fit 2, diğer akıllı bilekliklerde olduğu gibi çeşitli sağlık ve spor takipleri yapabiliyor.

1.1 inç boyutunda AMOLED 3D cam ekrana sahip olan yeni Samsung Galaxy Fit 2, 70’den fazla arayüz seçeneği ile karşımıza çıkıyor. 159 mAh gücünde bir bataryaya sahip olan Galaxy Fit 2, tek şarj ile 15 güne kadar dayanırken, bazı özellikler devre dışı olduğunda 21 güne kadar dayanabiliyor. Akıllı bileklik kullanıcıları için oldukça yeterli olan bu süre, yeni bileklik modelinin oldukça dikkat çekmesini sağlıyor.

Samsung'un Yeni Akıllı Bilekliği Galaxy Fit 2 Tanıtıldı Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, oldukça şık tasarıma sahip yeni akıllı bileklik modeli Galaxy Fit 2'yi duyurdu. İşte Galaxy Fit 2 özellikleri...

21 gram ağırlığında olan Galaxy Fit 2, 1,5 GB üstü RAM’i olan Android cihazlarla uyumlu olurken, aynı zamanda iPhone 7 üstü modeller ile uyumlu olarak çalışıyor. IP68 suya dayanıklılık sertifikası bulunan Galaxy Fit 2, aynı zamanda tasarımı sayesinde terlemeyi de önlüyor. Diğer bir yandan cihazın fiyat bilgisi şuan için verilmese de, çeşitli haber kaynaklarına göre bu bilekliğin fiyat etiketinin 100 dolar veya daha üstünde olabileceği söyleniyor.

Benzer içerik:  Samsung Galaxy S20+ BTS Edition Fiyatı ve Özellikleri

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir