Connect with us


Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S21 Ultra, 5 Arka Kamerasıyla 8K Videolar Çekebilir

Dev akıllı telefon üreticisi Samsung’un merakla beklenen yeni akıllı telefon modeli Galaxy S21 Ultra, 5 adet arka kamera dizilimiyle birlikte karşımıza çıkabilir.

Zaman:

Tarih:

Samsung Galaxy S21, 5 Arka Kamerayla Gelebilir

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri olan Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, akıllı telefon modellerini tüm dünyada pazarlamayı başarıyor. Akıllı telefon pazarında dünyanın en büyük şirketi olmayı başaran Samsung, yeni akıllı telefon modeli Samsung Galaxy S21‘i piyasaya sürmeye hazırlanırken, ortaya çıkan iddialara da fazlasıyla şaşırtıyor.

Samsung’un en sevilen akıllı telefon serilerinden olan Galaxy S serisi, çok yakında yeni bir akıllı telefon modeliyle karşımıza çıkacak. Samsung Galaxy S21 Ultra ismiyle çıkacak olan yeni akıllı telefon modeli, bir süredir teknoloji meraklıları tarafından heyecanla bekleniyor. Önümüzdeki zamanlarda tanıtılması beklenen yeni akıllı telefon modeli, ortaya çıkan bilgilere göre arka tarafında fazlasıyla dikkat çeken bir kamera dizilimine sahip olacak.

2021 yılının ilk çeyreğinde Samsung Galaxy S21 serisini tanıtacak olan Samsung, bu seride 3 akıllı telefon modeline yer verecek. Samsung Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra isimleriyle karşımıza çıkacak olan yeni akıllı telefon modelleri arasında bulunan Ultra modeli, iddialara göre arka tarafında tam 5 kamera dizilimine sahip olacak. Oldukça yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekebilmemizi sağlayacağını düşündüğümüz yeni akıllı telefon modeli Samsung Galaxy S21 Ultra, aynı zamanda iddialara göre yüksek güçte bir hızlı şarj desteğine sahip olacak.

Benzer içerik:  Devler Çarpışıyor: Apple, Samsung'a 950 Milyon Dolar Ceza Ödeyecek
Samsung Galaxy S21 Ultra, 5 Arka Kamerasıyla 8K Videolar Çekebilir Dev akıllı telefon üreticisi Samsung'un merakla beklenen yeni akıllı telefon modeli Galaxy S21 Ultra, 5 adet arka kamera dizilimiyle birlikte karşımıza çıkabilir.

Arka tarafında 5 kamera bulunduracağı düşünülen akıllı telefon modeli Samsung Galaxy S21 Ultra’nın, aynı zamanda 65W değerinde oldukça güçlü bir hızlı şarj desteğine sahip olacağı söyleniyor. Qualcomm Snapdragon 875 ve Samsung Exynos 2100 işlemcilerinin kullanılacağı yeni akıllı telefon modelleri, ortaya çıkan bilgilere göre 8K 30 FPS video çekilmesine imkan tanıyacak.

120-144hz ekran tazeleme hızı sunması beklenen akıllı telefon modelleri, 65W hızlı şarj destekli 5.000 mAh bataryasıyla karşımıza çıkacak. Şuanlık ortaya çıkan bu bilgiler çok net olmasa da, önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde yeni Galaxy S21 serisini hep birlikte göreceğiz. Gelişmelerden ve güncel teknoloji haberlerinden anında haberdar olmak için kitle.net web sitemizi ziyaret edebilir ve ücretsiz abone olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir