Connect with us


Mobil Haberler

Samsung Galaxy S20 FE 5G’nin Fiyatı Belli Oldu

Güney Kore merkezli teknoloji şirketi Samsung’un yeni akıllı telefon modeli Samsung Galaxy S20 FE 5G’nin fiyatı ortaya çıktı.

Zaman:

Tarih:

Samsung Galaxy S20 FE 5G'nin Fiyatı Belli Oldu

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Güney Kore merkezli Samsung‘un oldukça merak edilen yeni akıllı telefon modeli Samsung Galaxy 20 FE 5G, geçtiğimiz günlerde Samsung’un resmi internet sitesinde ortaya çıkmış ve tüketiciler cihazın görsellerine ulaşabilmişti. Sızıntılarıyla gündeme gelen Samsung Galaxy S20 FE 5G, şimdi de fiyat bilgisiyle karşımıza çıktı.

Samsung’un uygun fiyat ile piyasaya sürmesi beklenen yeni akıllı telefon modeli, karşımıza çıkan bilgilere bakılırsa hiç de uygun fiyat etiketiyle çıkmayacak gibi görünüyor. Oldukça yüksek bir fiyat etiketiyle karşımıza çıkacak olan yeni Samsung Galaxy S20 FE 5G, oldukça iyi sızıntılarıyla bilinen bir kaynakta fiyatıyla birlikte ortaya çıktı.

Tasarımıyla dikkat çeken akıllı telefon modeli, oldukça iyi bir ekran/gövde oranına sahip olurken, oldukça yüksek özelliklerle karşımıza çıkacağı düşünülüyor. Yeni akıllı telefon modeli merakla beklenirken, tüketicinin karşısına sızıntılar çıkmaya devam ediyor. Kanadalı bir kaynak tarafından yayınlanan yeni akıllı telefon modeli Samsung Galaxy S20 FE 5G’nin fiyatına bakılırsa, 875 dolarlık fiyat etiketiyle karşımıza çıkacağı görülüyor. Bu da tüketiciyi oldukça zorlayabilecek gibi.

Benzer içerik:  Samsung Galaxy Buds Live Tanıtıldı: Türkiye Fiyatı ve Özellikleri
Samsung Galaxy S20 FE 5G'nin Fiyatı Belli Oldu Güney Kore merkezli teknoloji şirketi Samsung'un yeni akıllı telefon modeli Samsung Galaxy S20 FE 5G'nin fiyatı ortaya çıktı.

Cihazın 128 GB dahili depolama alanıyla ve Turuncu, Beyaz, Kırmızı, Gökyüzü Grisi, Lavanta ve Mavi renk seçenekleriyle satışa sunulacağı söylenirken, cihazın fiyat etiketinin de 1.148 Kanada doları olacağı belirtiliyor. Yani güncel kur ile çevirdiğimizde 875 ABD doları olarak karşımıza çıkan akıllı telefon modeli, Türk Lirasına çevirdiğimizde yaklaşık 6.450 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor.

İlerleyen günlerde yeni akıllı telefon modeli Samsung Galaxy S20 FE 5G’nin daha geniş detaylarını ve resmi fiyat bilgisini de göreceğiz. Gelişmelerden haberdar olmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir