Connect with us


Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy F41 Tanıtıldı: Fiyatı ve Tüm Özellikleri

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni akıllı telefon modeli Samsung Galaxy F41’i oldukça şık tasarımıyla ve dikkat çeken özellikleriyle tanıttı.

Zaman:

Tarih:

Samsung Galaxy F41 Tanıtıldı: Fiyatı ve Tüm Özellikleri

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, şık tasarıma ve iyi özelliklere sahip olan yeni akıllı telefon modeli Samsung Galaxy F41’i tanıttı. Ürün yelpazesini hızla genişleten ve tüm dünyaya ürünlerini pazarlamayı başaran Samsung, şimdi de yeni akıllı telefon modelini, özelliklerine göre uygun denilebilecek bir fiyat etiketiyle satışa sunuyor.

İlk olarak Samsung’un yeni akıllı telefon modeli Galaxy F41’e baktığımızda, cihaz 6.4 inç boyutundaki Full HD+ ekranıyla karşımıza çıkıyor. 64 GB ve 128 GB dahili depolama alanı seçeneklerine sahip olan akıllı telefon modeli Samsung Galaxy F41, içerisinde 6 GB RAM bulunduruyor. Gücünü Samsung Exynos 9611 işlemcisinden alan yeni akıllı telefon modeli, 6.000 mAh değerinde oldukça güçlü bataryasıyla be 15W gücündeki hızlı şarj desteğiyle karşımıza çıkıyor.

Kutusundan Android 10 işletim sistemiyle çıkan akıllı telefon modeli, kamera tarafında da bizlere oldukça iyi çözümler sunuyor. Arka tarafında 3 kamera bulunduran cihaz, ön tarafında da çok küçük bir çentik içerisinde selfie kamerası bulunduruyor. Fazlasıyla küçük çentikli tasarımı sayesinde çok iyi bir ekran/gövde oranına sahip olan Samsung Galaxy F41, 32 MP değerinde bir selfie kamerasına sahip. Cihazın arka tarafında ise 64 MP değerinde ana kamera, 8 MP ultra geniş açı sensörü ve 5 MP canlı odak sensörü bulunuyor. Ayrıca cihazın arka tarafında parmak izi sensörü de yer alıyor.

Dilerseniz hemen aşağıdan Samsung Galaxy F41 Fiyatı ve Özelliklerine detaylı liste halinde göz atabilirsiniz.

Benzer içerik:  Apple, 2020 Yılının En Çok İndirilen Uygulama ve Oyunlarını Açıkladı

Samsung Galaxy F41 Özellikleri

Samsung Galaxy F41 Tanıtıldı: Fiyatı ve Tüm Özellikleri Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni akıllı telefon modeli Samsung Galaxy F41'i oldukça şık tasarımıyla ve dikkat çeken özellikleriyle tanıttı.
  • Ekran: 6.4 inç | Full HD+
  • Depolama: 64 GB ve 128 GB dahili depolama alanı seçenekleri
  • İşlemci: Samsung Exynos 9611
  • RAM (Bellek): 6 GB
  • İşletim Sistemi: Android 10
  • Sim: Çift Sim
  • Pil (Batarya): 6.000 mAh | 15W hızlı şarj
  • Kamera: 64 MP ana arka kamera + 8 MP ultra geniş açı sensörü + 5 MP canlı odak sensörü | 32 MP ön kamera

Samsung Galaxy F41 Fiyatı

Samsung Galaxy F41 Tanıtıldı: Fiyatı ve Tüm Özellikleri Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni akıllı telefon modeli Samsung Galaxy F41'i oldukça şık tasarımıyla ve dikkat çeken özellikleriyle tanıttı.

Samsung’un yeni akıllı telefon modeli Galaxy F41, 2 farklı seçenekle satışa sunuluyor. 64 GB ve 128 GB depolama alanı seçenekleriyle satışa çıkan akıllı telefon modeli Samsung Galaxy F41, özelliklerine göre oldukça iyi fiyatlara sahip. Cihazın 64 GB dahili depolama alanı ve 6 GB RAM versiyonu 232 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkıyor. Bu da güncel kur üzerinden çevirdiğimizde yaklaşık olarak 1.850 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor. Cihazın 128 GB dahili depolama alanı ve 6 GB RAM seçeneği ise 245 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkıyor. Bu da güncel kur üzerinden çevirdiğimizde 1.950 TL+vergiler olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir