Samsung Galaxy Bloom Ortaya Çıktı – Galaxy Fold 2

 Samsung Galaxy Bloom Ortaya Çıktı – Galaxy Fold 2

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Samsung‘un telefon modeli Galaxy Fold‘un 2. modeli Samsung Galaxy Fold 2 olarak değil, Samsung Galaxy Bloom olarak çıkış yapacak. Bugün, CES 2020 teknoloji fuarında gizli kapılar ardında yapılan etkinlikte Samsung Galaxy Bloom‘un gizli bir fotoğrafı çekildi ve sosyal medyada yayınlandı. Fotoğraf, daha önce ortaya çıkan iddiaları da doğruladı. Daha önce tasarım hakkında çıkan bir çok iddia bu sızıntı görsel ile ortaya çıkmış oldu.

[ilgiliMakale icerik_id=”3043″]

Galaxy Bloom Tasarımı

Samsung Galaxy Bloom - Sızdırılan Görsel
Samsung Galaxy Bloom – Sızdırılan Görsel

Uzun zamandır sevenleri tarafından beklenen telefon gizlice çekilen fotoğrafta da görüldüğü gibi “Samsung Galaxy Fold 2” ismi ile değil “Samsung Galaxy Bloom” ismiyle çıkış yapacak. Hakkında bir çok iddia ve sızıntı bulunan yeni telefon modeli 11 Şubat 2020 tarihinde Galaxy S20 ile aynı anda tanıtılacak.

Akıllı telefonlarda “katlanabilir ekran” devrimi yaratan ve bir çok markayı da bu teknolojiye çeken Samsung, önceki modelinde yani Samsung Galaxy Fold’da yana doğru katlanabilen bir telefon modeli sunmuştu. Fakat bu sefer yeni çıkacak olan telefon dikey olarak katlanabilir şekilde tasarlandı. Motorola’nın Razr model telefonunda da olduğu gibi Galaxy Bloom’da da dikey olarak katlanabilir ekran bulunacak.

İlgili İçerik  Samsung Galaxy M11 Türkiye'de Satışa Çıktı - Fiyatı ve Özellikleri

Samsung Galaxy Bloom Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Galaxy Bloom Özellikleri ve Fiyatı
Samsung Galaxy Bloom Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Galaxy Fold 2, yani ortaya çıkan ismi ile Galaxy Bloom hakkında şuan herhangi bir resmi bilgi yok. Fakat sağlam kaynakların iddialarına göre cihazın Snapdragon 855 işlemciye sahip olacağı söyleniyor. Fiyat olarak ise 850-900 dolar bandında çıkabileceği söyleniyor. Fakat dediğimiz gibi bunlar resmi bilgi değil iddia. Samsung’un yeni telefon modeli Galaxy Bloom hakkında elimize daha fazla bilgi ulaştıuğında sizleri bilgilendireceğiz.

Bizleri “kitle.net” adresinden anlık bildirimleri açarak, veya mobil(android) uygulamamızı indirerek takip edebilir, tüm haberlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın