Bebek Maması Diyeti Zayıflatıyor!

Bebek Maması Diyeti Zayıflatıyor!
  • 138 okunma

NOT: Şok diyeti adı altında geçen bu tür diyetlerin uygulanması sağlık açısından sorunlara yol açabilir, bir çok uzman bu tür diyetleri önermemektedir. Doktor/Diyetisyen kontrolünde olmadan bu tür diyetleri kesinlikle uygulamayınız.

Bebek maması diyeti çoğu kişi tarafından denenmiş ve iyi sonuçlar edinilmiş bir diyet çeşitidir. Bu harika diyet, Amerikalı Prof. Tracy Anderson tarafından bulunmuş ve bir çok kişi tarafından denenmiştir. Bebek maması diyeti kesinlikle zor ve yapılamayacak bir diyet değil.Bebeklere yedirilen mamalar olduğundan dolayı bir zararı veya yan etkisi vb. bulunmuyor. Amerika’nın da içerisinde olduğu bir çok ülkenin kabul ettiği bu diyet, çoğu kişi tarafından denenmiş ve harika sonuçlar elde edilmiştir. Bebek maması diyetiyle siz de bir çok kişi gibi hızlıca ve kolayca kilo verebilirsiniz.

Bebek Maması Diyeti Zayıflatıyor!
Bebek Maması Diyeti Zayıflatıyor!

Bebek Maması Diyetinin Zararları var mı?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bebek maması diyeti bir çok kişi tarafından ve bir çok kez test edilmiştir. Zaten bebeğinize yedirmiş olduğunuz bir gıda olduğundan dolayı herhangi bir çeşit yan etkisi yoktur. Verilen programa da harfiyen direkt olarak uyulmalı. Bu diyet ile birlikte dikkat etmenizin gerektiği bir başka husus ise bebek mamalarının içerisinde tam olarak her mineral yok. Bunun sebebi bebeklerin buna ihtiyaçları yoktur. Bu mineral eksikliğini de gün içinde 4 adet kadar maden suyu içerek tamamlamanız mümkündür.

Bebek Maması Diyeti Zayıflatıyor!
Bebek Maması Diyeti Zayıflatıyor!

Bebek Maması Diyetinin Uygulanışı

Bu diyet marketten alabileceğiniz 100 kalorilik 10 kavanoz kadar mamadan ibaret olmaktadır. Bu günlük olarak alabileceğiniz kalori miktarına eş değerdir. Bir insan gün içerisinde ortalama olarak 2000 – 2500 kadar kalori harcamaktadır. Bu saye de çok daha az kalori alıp diyet yapmayı sağlamış olacaksınız.

Bebek Maması Diyeti Zayıflatıyor!
Bebek Maması Diyeti Zayıflatıyor!

Bebek Maması Nasıl Kilo Verdiriyor?

Bu sorunun cevabı da oldukça basit aslına bakılırsa. Bebek mamalarının içlerinde şeker, tuz, yağ olmaz. Bundan dolayı da yine hem karnınız doyar hem de sağlıklı bir şekilde beslenmiş olursunuz. Yine bebek mamalarını tüketirken bazıları aromalı olabiliyor. Kakao ile karıştırılan aromalar, farklı şeyler ile karıştırılan aromalar olabilmektedir. Bunları asla kullanmamalısınız.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

League of Legends Dizisi Geliyor! Senna & Lucian Buluşuyor!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478