Connect with us


Bilim & Sanat

Rus Kozmonot, Kuzey Işıklarını Kaydederken UFO Gördü

Bir Rus kozmonot, kuzey ışıklarının videosunu kaydetmek isterken anlık olarak UFO görünüleri kaydetti. Kozmonot, uzmanlardan videoyu incelemelerini istedi.

Zaman:

Tarih:

Rus Kozmonot, Kuzey Işıklarını Kaydederken UFO Gördü

Uzun yıllardır konuşulan fakat hala dünyadaki en büyük soru işaretlerinden biri olan UFO‘lar, pek çok araştırma yapılsa da kanıtlı olarak karşımıza çıkmadı. Geçtiğimiz zamanlarda Pentagon, arşivindeki UFO görüntülerini yayınlayıp doğrulasa da, o videolardaki cisimlerin ne olduğu hala çözümlenemedi. Şimdi ise bu videolara bir yenisi daha eklendi.

Kutup bölgelerinde görülen ve insanı adeta içerisine çeken muhteşem Kuzey Işıklarını kaydetmek isteyen bir Rus Kozmonot, o sırada hiç beklemediği bir video kaydetti. Antarktik üzerinden geçerken Kuzey Işıklarını kaydeden Ivan Vagner isimli Rus Kozmonot, oldukça dikkat çeken kuzey ışıklarını videoya alırken ilerleyen saniyelerde bazı cisimleri de kaydetti.

Kuzey Işıklarını kaydetmek için başlayan video kaydı, devamında bazı bilinmeyen cisimleri de kaydetti. Uluslararası Uzay İstasyonu’nda bulunan Ivan Vagner isimli Rus Kozmonot, bu görüntüleri Antarktik üzerinden geçtiği sırada kaydetti ve videonun ilerleyen saniyelerinde ortaya çıkan cisimler hakkında bir bilgisi olmadığını, uzmanların bu cisimleri kontrol etmesi gerektiğini belirtti. 19 Ağustos’ta Rus Kozmonot tarafından yayınlanan görüntülerde 5 parçadan oluşan bazı cisimler videoda yer aldı.

Benzer içerik:  Pentagon, 3 UFO Görüntüsünü Resmen Yayınladı

Hemen yukarıdaki videodan da görebileceğiniz gibi 7. saniyeden itibaren 5 parçadan oluşan bazı şeyler ekranda beliriyor. Bu cisimleri tanımlayamadığını belirten Rus Kozmonot, uzmanların bu videoyu incelemesini istiyor. Rus Kozmonotun bu açıklamalarından sonra ilgili video kaydı, Rusya’nın uzay kurumu Roscosmos’a, Central Research Institute of Machine Building’e ve Rusya Bilimler Akademisine gönderildi.

İlgili kayıtlar bu kurumlar tarafından da incelenecek ve detaylı bilgi sahibi olunacak. İlerleyen zamanlarda gelişmeleri hep birlikte göreceğiz. Güncel teknoloji haberlerinden ve gelişmelerden haberdar olmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir