Connect with us


Teknoloji Haberleri

Dünyanın İlk Katlanabilir Telefonunun Yeni Modeli Geliyor: Royole FlexPai 2

Dünyanın ilk katlanabilir akıllı telefonu olarak karşımıza çıkan Royole Flexpai, şimdi de daha gelişmiş yeni modeli Royole FlexPai 2 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Zaman:

Tarih:

Royole FlexPai 2, Tenaa Platformunda Göründü

Son zamanlarda teknolojinin hızla birleşmesiyle birlikte akıllı telefonlarda da büyük bir değişim gerçekleşti. Tüketicilerin akıllı telefonlarda daha büyük ekrana karşı duyduğu istek, dünya çapında dev teknoloji şirketlerinin de ilgisini çekti. Bu süreçte çentikli ekrana sahip telefonlar, damla çentikli cihazlar, ekran altı kameralı cihazlar derken, bir yenisi de Royole‘den gelmişti.

Çin merkezli teknoloji şirketi Royole, daha büyük ekranlı telefonlar konusunda diğer şirketlerden daha farklı bir çalışmaya imza atmış ve geçtiğimiz yıllarda katlanabilir telefon modeli Roloye FlexPai‘yi piyasaya sürmüştü. Bu cihaz ilk çıktığı zamanlarda pek dikkat çekmese de, Samsung ve Huawei de katlanabilir ekranlı akıllı telefon pazarına girince bu teknoloji ünlenmiş ve tüm dünyada yok satmıştı.

Fakat dünyanın ilk katlanabilir ekranlı akıllı telefon modeli olarak FlexPai‘yi karşımıza çıkaran Royole, bu alanda ilk olmuştu. Katlanabilir akıllı telefon pazarında bir ilk olan ve ilk modeliyle pek de dikkat çekemeyen Royole, şimdi de katlanabilir ekranlı daha gelişmiş akıllı telefon modeli Royole FlexPai 2‘yi geliştiriyor. TENAA platformunda ortaya çıkan yeni Royole FlexPai 2, bazı özellikleriyle karşımıza çıktı.

İşte Royole FlexPai 2’nin Ortaya Çıkan Özellikleri

Dünyanın İlk Katlanabilir Telefonunun Yeni Modeli Geliyor: Royole FlexPai 2 Dünyanın ilk katlanabilir akıllı telefonu olarak karşımıza çıkan Royole Flexpai, şimdi de daha gelişmiş yeni modeli Royole FlexPai 2 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Hemen üst tarafta bulunan görselde olduğu gibi TENAA üzerinde ortaya çıkan yeni katlanabilir ekranlı akıllı telefon modeli Royole FlexPai 2, 7.8 inç boyutunda bir ekrana sahip olacak. 8 GB RAM desteğiyle karşımıza çıkacak olan bu akıllı telefon modeli, 256 GB ve 512 GB dahili depolama alanı seçenekleriyle birlikte satışa sunulacak. Gücünü Qualcomm Snapdragon 865 işlemcisinden alan yeni Royole FlexPai 2, 4.450 mAh gücünde bir bataryaya sahip olacak.

Benzer içerik:  Google, TikTok'un Mağaza Puanını Tekrar Yükseltti

Ortaya çıkan bilgiler yalnızca bunlarla da sınırlı değil. Android 10 işletim sistemiyle kutusundan çıkacak olan yeni katlanabilir ekranlı akıllı telefon modeli Royole FlexPai 2, 4 arka kamerasıyla karşımıza çıkacak. Bununla birlikte cihazın ana arka kamerasının da 64 MP olacağı belirtiliyor. Cicada Wings olarak adlandırdığı yeni ekranı bu modelinde tercih eden Royole, ekran parlaklığını da arttırarak daha iyi bir görüntü kalitesi sunuyor. Cihazın ne zaman tanıtılacağı ve satışa çıkacağı henüz bilinmiyor. Konu hakkındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için kitle.net web sitemizi ziyaret edebilir ve ücretsiz abone olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir