Connect with us


Teknoloji Haberleri

Katlanabilir Akıllı Telefon Modeli FlexPai 2, 1,8 Saniyede Tükendi

Teknoloji meraklılarının heyecanla beklediği FlexPai 2 satışa çıktığı an tükendi. Büyük ilgi gören akıllı telefon modelinin 1,8 saniyede tükendiği açıklandı.

Zaman:

Tarih:

Royole FlexPai 2, 1,8 Saniyede Tükendi

Akıllı telefon pazarına giriş yapan ve seri üretim olarak satışa sunulan ilk katlanabilir telefon modeli olan FlexPai‘nin 2. modeli, adeta satış rekoru kırarak 2 saniyeden az bir süre içerisinde tükendi. Teknoloji meraklılarının heyecanla beklediği katlanabilir ekranlı akıllı telefon modeli Royole FlexPai 2, beklentileri oldukça iyi bir şekilde karşıladı ve Royole’nin en hızlı telefon modellerinden biri oldu.

Birçoğunuzun da bildiği gibi Çin merkezli bir teknoloji şirketi olan Royole, aslında katlanabilir telefonları hayatımıza sokan şirket olmuştu. Birçok kişi katlanabilir ekranlı telefonların Samsung veya Huawei sayesinde hayatımıza girdiğini düşünse de, bunu ilk olarak yapan ve katlanabilir ekranlı akıllı telefon teknolojisini geliştiren ilk şirket, Çin merkezli Royole olmuştu.

2018 yılında FlexPai isimli katlanabilir ekranlı akıllı telefon modelini satışa sunan Royole, oldukça dikkat çekmiş ve bir süre bu telefonun yeni modeli üzerinde çalışmıştı. FlexPai 2 ismiyle merakla beklenen akıllı telefon modeli de nihayet satışa sunuldu. Cihazın satışa sunulmasını büyük bir heyecanla bekleyen teknoloji meraklıları, dijital ortamlarda cihaz satışa çıkar çıkmaz stokları tüketti. Cihazın ön siparişe açılmasının 1,8 saniye ardından stoklar tükendi.

1,8 Saniyede 150.000 Adet Sattı

Royole FlexPai 2, 1,8 Saniyede Tükendi

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan ve büyük bir katlanabilir ekranı bulunan FlexPai 2, yüz binlerce teknoloji meraklısının ilgi odağı haline gelmiş ve bu sayede 1,8 saniyede ön sipariş stoklarını tamamıyla sıfırlamıştı. Önceden kayıt alınması sayesinde ön siparişlerde çok büyük bir ilgiyle karşılanan FlexPai 2, açıklamalara göre 1,8 saniyede tam 150.000 adet satarak şirket rekorunu kırdı.

Benzer içerik:  Huawei Enjoy 20s, Tasarımıyla Birlikte TENAA'da Ortaya Çıktı

Bu rakamlar çok yüksek gelse de, Çin’de bu tür rekorlar birçok teknoloji şirketleri tarafından kırılabiliyor. Ülkedeki teknoloji meraklılarının yeni ürünlere dijital ortamlarda büyük ilgi göstermesi, bu tür rekorların ardı ardına gelmesini sağlıyor. 1.500 doların daha altında bir fiyat etiketi bulunan Royole FlexPai 2’nin, 2. toplu satışı şuandan itibaren telefonu satın alamayan yüz binlerce kişi tarafından merakla bekleniyor.

Royole FlexPai 2 Özellikleri

Dünyanın İlk Katlanabilir Akıllı Telefon Modeli

Dünyanın ilk katlanabilir ekranlı akıllı telefon modeli olarak bilinen Royole FlexPai’nin yeni modeli FlexPai 2, 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanıyla birlikte karşımıza çıkıyor. 8 inç boyutunda ana ekrana sahip olan bu akıllı telefon modeli, katlandığında da 5,5 inç ve 5,4 inç olmak üzere 2 ayrı ekranlı olarak kullanılabiliyor. 64 MP ana arka kameraya, 8 MP + 16 MP değerlerinde sensöre ve ön tarafında da 32 MP değerinde bir selfie kamerasına sahip olan FlexPai 2, 1.500 doların altındaki uygun fiyatı ve oldukça yeterli özellikleri sayesinde bu kadar ilgi çekmeyi başarıyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir