Connect with us


Film Haberleri

Robert Downey Jr. Iron Man İçin Son Noktayı Koydu: “O iş Bitti”

Marvel’ın en ünlü filmlerinden olan Iron Man’i canlandıran ünlü oyuncu Robert Downey Jr, yeni açıklamalarıyla Iron Man kapısını tamamıyla kapattı.

Zaman:

Tarih:

Robert Downey'den Iron Man Açıklaması: "O iş Bitti"

Dünyanın en ünlü sinema filmlerinden biri olan Marvel yapımı Iron Man, yeni haberlere bakılırsa hayranlarını oldukça üzecek gibi görünüyor. Iron Man filmiyle dünyaca ünlü olan oyuncu Robert Downey Jr, katıldığı bir podcast programında yaptığı açıklamalar ile Iron Man kapılarını bir kez daha tamamen kapattı. Ünlü oyuncunun Iron Man olarak geri dönebileceği iddiaları yayılırken, yeni bir açıklamayla kapılar tamamen kapandı.

Bildiğiniz gibi dünyanın en ünlü sinema oyuncularından biri olan Robert Downey Jr, Avengers: Endgame filmiyle birlikte Iron Man kariyerini sonlandırmıştı. Her ne kadar ünlü oyuncu bu kariyerini sonlandırsa da, milyonlarca kişi onun Iron Man rolü ile geri dönebileceğini düşündü. Hatta bu yönde oldukça güçlü iddialar da ortaya atıldı. Birçok kez Iron Man devrinin bittiğini söyleyen ünlü oyuncu, hayranlarını bir kez daha üzecek açıklamayla artık noktayı koydu.

Her ne kadar ünlü oyuncunun açıklamalarına rağmen yeni iddialar ortaya atılsa da, bir kez daha açıklama geldi. Bir podcast programında Iron Man rolüne geri dönüp dönmeyeceği tartışılan ünlü oyuncu, “O iş bitti” açıklamasıyla son noktayı koydu. Jason Bateman, Sean Hayes ve Will Arnett tarafından sunulan SmartLess isimli podcast programında yapılan bu açıklamayla birlikte ünlü oyuncunun Iron Man rolüne yeniden dönmeyeceği de ortaya çıkmış oldu

Benzer içerik:  Netflix'in Popüler Filmi 365 Days, Rotten Tomatoes Eleştirmenlerinden %0 Aldı
Robert Downey Jr. Iron Man İçin Son Noktayı Koydu: "O iş Bitti" Marvel'ın en ünlü filmlerinden olan Iron Man'i canlandıran ünlü oyuncu Robert Downey Jr, yeni açıklamalarıyla Iron Man kapısını tamamıyla kapattı.

Bu açıklamalar milyonlarca hayranını üzse de, Robert Downey Jr. Avengers: Endgame filmi ile Iron Man kariyerini oldukça iyi bir şekilde sonlandırmıştı. Diğer bir yandan Iron Man’i belki de ilerleyen zamanlarda Black Widow filminde eskiden çekilmiş kısa bir sahnede görebiliriz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir