Robert Downey Jr, Iron Man Devrini Bitirdiğini Açıkladı

 Robert Downey Jr, Iron Man Devrini Bitirdiğini Açıkladı

2008 yılında Iron Man(Tony Stark) karakteri ile kendini sevdiren başarılı oyuncu Robert Downey Jr, 11 yıllık Iron Man serüvenini bitirdiğini açıkladı. Robert Downey Jr, hayranları üzen açıklamasında “Savaş benim için sona erdi. Başka fırsatlara yönelmeyi tercih ediyorum.” dedi.


İlginizi Çekebilir: Günümüzün Iron Man’i Elon Musk Hakkında Bilinmeyenler

Marvel Studios‘un “Avengers: Endgame” filminde de Iron Man karakteri ile rol alan ünlü oyuncu Robert Downey Jr, karakterin film sonunda ölmesi ile birlikte serüveni bitirmişti. Fakat Marvel evreni sürprizlerle dolu bir evren olduğu için bir çok izleyici bir sonraki filmde Iron Man’in geri dönebileceğini düşünmüştü. Bu yönde de bir çok iddia sunulmuştu. Bu soru o kadar çok merak ediliyordu ki geçtiğimiz günlerde yapılan bir röportajda kendisine soruldu.

İlgili İçerik  Greta Thunberg, Coronavirüs Belirtileri Gösterdiğini Paylaştı

Iron Man Geri Dönecek Mi?

Robert Downey Jr, Iron Man Devrini Bitirdiğini Açıkladı
Robert Downey Jr, Iron Man Devrini Bitirdiğini Açıkladı

Röportaj sırasında Iron Man karakterini canlandıran Robert Downey Jr’a yöneltilen “Iron Man(Tony Stark) karakterine geri dönmeniz mümkün mü?” sorusuna ünlü oyuncudan hayranlarını çok üzecek bir açıklama geldi. Ünlü oyuncu “Savaş benim için bitti, başka fırsatlara yönelmeyi tercih ediyorum.” şeklinde açıklamada bulundu.

Oyuncunun yöneldiği diğer fırsatların ilki ise 17 Ocak 2020‘de vizyona girecek olan Dolittle filmi oldu. Ayrıca Robert Downey Jr’ın yeni rol aldığı bu filmde Selena Gomez, Emma Thompson, Tom Holland gibi isimler de yer alıyor.

Dolittle Fragman:

Bir önceki yazımız olan İnsan Dondurma Projesi Cryonics Nedir? başlıklı makalemizde Cryonics Nedir?, Cryonics Projesi ve İnsan Dondurma Projesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın