Riot Games Mobil Oyunu Legends of Runeterra Yayınlandı

 Riot Games Mobil Oyunu Legends of Runeterra Yayınlandı

League of Legends oyunu ile tanınan ünlü oyun yapımcı şirketi Riot Games, geçtiğimiz zamanlarda duyurduğu Legends of Runeterra isimli kart oyununu mobil platformlarda yayınladı.


İlginizi Çekebilir: Riot Games, League of Legends Türkiye Verilerini Paylaştı

Riot Games’in 10. yıl etkinlikleri kapsamında başlattığı bir çok plan kısa sürede tamamlandı. Oyuncuları sevindiren bir çok yenilikle karşımıza çıkan Riot Games, bu yıl Valorant, TFT Mobil ve Legends of Runeterra gibi bir çok mobil ve bilgisayar oyunu ile ilgi çekti.

Daha önce sadece tek oyunu olan League of Legends’i bünyesinde bulunduran Riot Games, bu oyunla birlikte tüm dünyada oldukça tanınan bir şirket haline gelmişti. Fakat 10. yıl etkinlikleri kapsamında bir çok yeni proje üzerinde çalıştıklarını duyuran Riot Games, ismimizin sonundaki “s” harfinin hakkını vereceğiz şeklinde konuşmuştu.

İlgili İçerik  Facebook Verilerini Çalan 25 Uygulama Android'den Kaldırıldı

Bilgisayar için açık betası geçtiğimiz zamanlarda yayınlanan Legends of Runeterra oyununun mobil versiyonu da geçtiğimiz saatlerde Türk oyuncular için yayınlandı. Riot Games’in ilk kart oyunu olan Legends of Runeterra, (LoR) yine League of Legends’daki bir çok şampiyonu içeriyor. Garen, Lucian, Braum gibi bir çok LoL karakterini içerisinde bulunduran LoR oyunu, oyunculara eğlenceli vakitler sunuyor.

Oyun içerisinde dilediğiniz kart destesini seçiyor ve online rakipleriniz ile eğlenceli bir mücadeleye giriyorsunuz.

Legends of Runeterra İndir


Legends of Runeterra İndir

Riot Games’in mobil kart oyunu Legends of Runeterra’yı Android ve IOS cihazlarınıza hemen aşağıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Android

IOS

Bir önceki yazımız olan OPPO A92 Fiyatı ve Özellikleri Tanıtıldı başlıklı makalemizde OPPO, OPPO A92 ve OPPO A92 Fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın