Connect with us


Video Haberler

Netflix’in Resident Evil Filmi Resident Evil: Infinite Darkness’ın İlk Fragmanı Yayınlandı

Dünyanın en büyük dijital film/dizi platformlarından biri olan Netflix, oyun dünyasının ünlü serilerinden biri olan Resident Evil’in animasyon filmi Resident Evil: Infinite Darkness’tan ilk fragmanı yayınladı.

Zaman:

Tarih:

Resident Evil: Infinite Darkness Filminin Fragmanı

Dünyanın en büyük dijital yayın platformlarından biri olan Netflix, oyun dünyasına adını altın harflerle yazdıran video oyunu serisi Resident Evil‘in animasyon filmi üzerinde bir süredir çalışmalarını sürdürüyordu. Hem oyuncular tarafından, hem de Netflix aboneleri tarafından merakla beklenen Resident Evil animasyonu, nihayet ilk fragmanıyla karşımıza çıktı.

Biohazard tarafından geliştirilen bir korku oyunu serisi olan Resident Evil, bugüne dek pek çok oyun ile karşımıza çıkmış ve oyun dünyasında önemli bir yere sahip olmuştu. Büyük bir satış başarısı yakalayan Resident Evil, daha sonra filmiyle de sinemalarda karşımıza çıkmış ve büyük bir başarı yakalamıştı. Ünlü korku oyunu serisi, şimdi de dijital film/dizi platformu Netflix’te animasyon filmi olarak karşımıza çıkacak.

Oyuncuların gönlüne taht kuran korku oyunu Resident Evil, Resident Evil: Infinite Darkness isimli bir animasyon filmi ile dijital platform Netflix’te yayınlanmaya hazırlanıyor. Resident Evil hayranları ve Netflix aboneleri tarafından merakla beklenen animasyon türü korku filmi Resident Evil: Infınite Darkness, resmi olarak yayınlanan fragmana baktığımızda oldukça iyi görünüyor.

Benzer içerik:  Bir YouTuber, 5 Milyon TL'lik Mercedes'ini Benzin Dökerek Yaktı (Video)
Netflix'in Resident Evil Filmi Resident Evil: Infinite Darkness'ın İlk Fragmanı Yayınlandı Dünyanın en büyük dijital film/dizi platformlarından biri olan Netflix, oyun dünyasının ünlü serilerinden biri olan Resident Evil'in animasyon filmi Resident Evil: Infinite Darkness'tan ilk fragmanı yayınladı.

2021 yılı içerisinde çıkış yapacak olan yeni korku türü animasyon filmi Resident Evil: Infinite Darkness, ilk fragmanıyla karşımıza çıktı. Netflix Türkiye tarafından da yayınlanan ilk resmi fragman, şimdiden oldukça dikkat çekti. Resident Evil hayranlarını fazlasıyla sevindiren bu haberle birlikte, daha önce haberimizde aktardığımız gibi ilerleyen zamanlarda Netflix’in Resident Evil uyarlaması dizisi de çıkış yapacak.

Dilerseniz hemen aşağıdan Resident Evil: Infinite Darkness’ın ilk fragmanını seyredebilirsiniz.

Resident Evil: Infinite Darkness Fragman

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir